Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Viedokļi

Vairāk ViedokļiKarikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats


Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Sports

TTT Rīga basketbolistes nodrošina vietu FIBA Eirokausa izslēgšanas turnīrā

Latvijas spēcīgākais sieviešu basketbola klubs TTT Rīga Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirokausa mačā trešdien izbraukumā ar 65:56 (14:19, 19:14, 19:14, 13:9) pārspēja Krievijas komandu Novosibirskas Dinamo, nodrošinot vietu izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā jeb 1/16 finālā.

Izklaide

Vairāk Izklaide

Zirnis joko


Uzņēmēja DIENA

Industrija ap citu pasauli

Kopš pagājušā gadsimta Holivudas filmu laikiem zinātnieki un tehnoloģiju fani ir alkuši pēc fantastikas kinolentēs demonstrētās virtuālās realitātes. Nu jau pāris gadu tā nav vairs tikai ideja uz papīra – 2016. gada izskaņā virtuālā realitāte, ja vēl gluži nav ikdienas sastāvdaļa, tad ar salīdzinoši nelieliem ieguldījumiem jau ir pieejama ikdienā. Savukārt otrs šīs tehnoloģijas atzars – paplašinātā realitāte – pieejams jau viedtālruņos un planšetdatoros.

Vai roboti drīzumā aizstās darbiniekus?(7)

Šķietami katru dienu moderno, viedo tehnoloģiju uzņēmumi prezentē kādu jaunu produktu, programmu vai konceptu, veikalos parādās pašapkalpošanās kases, un datorprogrammas pašas veido filmu scenārijus un ierunā audiogrāmatas. Nav pārsteigums, ka daži no cilvēkiem sāk bažīties par savu darba vietu. Bet, lai gan varētu šķist, ka uztraukties par darba zaudēšanu mašīnu dēļ cilvēce sākusi tikai pēdējos gados, izrādās, ka šīs satraukums laiku pa laikam mūs nomocījis jau vismaz 200 gadu.

Vairāk Uzņēmēja Diena


Diena pēta

Vairāk Diena pēta

Alvis Hermanis un Čo-Čo-sana atklāj Teatro alla Scala jauno sezonu(1)

Šodien Milānas Teatro alla Scala ar režisora Alvja Hermaņa iestudētās Džakomo Pučīni operas Madama Butterfly pirmizrādi tiks svinīgi atklāta pasaulē slavenākā operteātra 2016.–2017. gada sezona. Pie pults stāsies Teatro alla Scala galvenais diriģents Rikardo Šaijī.

Kultūra

Versija: latvieši. 1896. gada Latviešu etnogrāfiskā izstāde

Pirms 120 gadiem rīkotā Latviešu etnogrāfiskā izstāde kļuva par pirmo un lielāko latviešu tautas un tās vēstures, kultūras un sasniegumu reprezentācijas pasākumu 19. gs. beigās, turklāt ar nepārprotamu pieteikumu atrasties līdzās citām nācijām vēstures un valodas vērtībās, nacionālās kultūras sasniegumu, saimniecisko centienu ziņā.

DOMĀJOT LAIKMETĪGI PAR MUZEJU KOPĀ AR ABLV CHARITABLE FOUNDATION

Vairāk Par laikmetīgo mākslu


KD Skats

Vairāk KD Skats


Vides Diena

Vairāk Vides Diena

Sveiks un vesels

Vairāk Sveiks un vesels