Zemgales Ziņu terors noved pašvaldības vadītāju slimnīcā 9

Studiju darba ietvaros sanāca nedaudz pavērot Dienas Medijiem piederošā reģionālā laikraksta Zemgales Ziņas darba stilu un sadarbības metodes ar Jelgavas novada pašvaldību. Par to jau rakstīju pirms dažām dienām iepriekšējā publikācijā "Klasisks piemērs kā organizēt plašu nomelnošanas kampaņu".

Taču ar Jelgavas oligarha Liepiņa un Zemgales Ziņu redakcijas svētību cirks turpinās un klauni nav aizbraukuši. "Elejas iedzīvotāji saziedoja naudu, lai varam uzdāvināt Caunem cūkas galvu. To viņam dāvinām, lai beidz vienreiz izšaut dabas bagātības," portālam ZZ.lv sacījis elejnieks Imants Valatkaitis. Starp viņu un Z.Cauni pagājušo nedēļ izcēlies incidents Elejā pie kāda veikala. Jāatzīmē, ka pašu I.Valatkaiti vietējie iedzīvotāji tur aizdomās par apšaubāmām rebēm ar metāllūžņiem.

Taču cūkas galvas svinīgā pasniegšana Liepiņa un Kupča emisāriem nav izdevusies, novada vadītājs Ziedonis Caune pēkšņi nonācis slimnīcā. "Viņš jau iepriekš sūdzējās par sirdi, taču pēdējo dienu notikumi pielika punktu," teikuši domes pārstāvji. Z.Caunem tiek veiktas pārbaudes Paula Stradiņa slimnīcā.

Aprunājoties ar novada domes darbiniekiem, lielākā daļa izrāda sašutumu par reģionālās avīzes nekaunīgo rīcību. Viedokļu dažādībā pat izkristalizējās tādi, kas norāda, ka aiz Jelgavas oligarha Liepiņa stāvot vēl ietekmīgāki spēki - kāds Vienotības atbalstītājs un viņa ieročnesējs, bijušais Saeimas deputāts Madars Lasmanis. Vienotības sponsoram esot spēcīgi nodomi ieviest novadā savu kārtību, t.sk. arī paplašināt mežu izciršanu un tagadējais novada saimnieks Caune tam pretojas.

Tik tiešām, kas to būtu domājis, ka tepat nelielā Zemgales novadā, ir vieta itāļu mafijas cienīgām kaislībām...

Pievieno komentāru

Blogi

Vēl aktuāli