Dziedātāja Linda Leen nākusi klajā ar jaunu apģērbu kolekciju Etnografizēts, kurai par iedvesmas avotu kļuvušas latvju zīmes un to enerģētiskā nozīme. "Manuprāt, ir būtiski aktualizēt nozīmīgas vērtības, it īpaši, ja tās ir bijušas mūsu mantojumā jau gadsimtiem ilgi,” kolekcijas tapšanas ideju skaidroja dziedātāja.
Jaunie Latvijā darinātie krekli un kleitas ir rotāti ar latviešu etnogrāfiskajiem ornamentiem. "Katra zīme iever sevī konkrētu enerģētisko informāciju, tādēļ kolekcijas mērķis ir parādīt ne tikai zīmju estētisko skaistumu, bet arī skaidrot to nozīmi un iedarbināt zīmes spēku katram savā ikdienā," norādīts dziedātājas kolekcijas aprakstā.
„Domai ir liels spēks,tāpēc, ja zīmes valkātājs apzinās tās nozīmi, tā darbojas ar dubultspēku,” uzsvēra Linda Leen, skaidrojot, kāpēc katram kolekcijas apģērbam tiks pievienots tajā attēlotās latvju zīmes apraksts un kā cēlies kolekcijas sauklis Uzvelc savu laimes krekliņu!
Kā zināms, dziedātāja līdz šim etnogrāfiskajā mantojumā smēlusies iedvesmu savas pastalu kolekcijas radīšanai.
Kolekcijas Etnografizēts tērpus dziedātāja pārdos interneta veikalā lindaleenshop.com, kā arī Latvijas dizaina veikalos.
Videoklipu ar kolekcijas prezentāciju iespējams aplūkot šeit.
Muhtar
cik provinciāli ;o
pirms 11 mēnešiem, 2012.06.21 12:36
Imants Parādnieks
Stilīga kolekcija! Krekls ar bruņurupuča saktas stilizāciju būs labs komplekts iepriekš iegādātām Latvijā darinātām džinsām no LLJeans.com ;) Man prieks par Lindas radošumu. Novēlu vēl daudz jaunu, latviskā stilā, veidotu kolekciju.
pirms 11 mēnešiem, 2012.06.21 12:59
fotogrāfs
un stilists laikam pārskatījušies Krēslas sērijas un galvenās varones meičas fotosesijas
pirms 11 mēnešiem, 2012.06.23 11:58
Lī.
Man patīk zēnu krekli!
pirms 11 mēnešiem, 2012.06.23 23:11
calis
man loti patik
pirms 11 mēnešiem, 2012.06.24 12:36
galvu saspiedushi
taadu suudu var tikai taada linda izdomaat. patiik ka visi apgalvo ka patiik jo cilveeks tak populaars. buutu to juusu tante veidojusi nez vai vilktu.
pirms 11 mēnešiem, 2012.06.24 17:35
Baiba
Visiem nekad viss nepatiks! Ir cilvēki, kam patīk, tāpēc nekreņķējies lieki: ar varu neviens nespiež tos iegādāties
pirms 11 mēnešiem, 2012.06.26 10:05
jkhgjkhgjkh
Ļoti smuki tērpi!
pirms 11 mēnešiem, 2012.06.25 13:59
disturbia
vienkārši, gaumīgi un ar foršu ideju. man patīk un es pirktu. bet 28Ls par krekliņu? nē, paldies.
latviešu dizaineriem ir viens mīnuss - cenas. protams, par darbu visiem gribas daudz saņemt, bet vajag sākt ar vidusmēra iedzīvotājiem draudzīgām cenām. labāk lai 10 cilvēki nopērk krekliņu pa 10ls, nevis viens cilvēks nopērk krekliņu pa 28ls. atmaksātos.
pirms 11 mēnešiem, 2012.06.27 12:39