Mailija Sairusa, baumu saniknota, nolemj boikotēt Tviteri 2

  • 0
  • Pievienot

Dziedātāja un aktrise Mailija Sairusa, saniknota par presē publicētajām baumām par viņas un aktiera Līama Hemsvorta kāzu atcelšanu, nolēmusi boikotēt Tviteri.

Par M.Sairusas un L.Hemsvorta kāzu atcelšanu nesen vēstīja izdevums Us Weekly, atsaucoties uz vienu no pāra draugiem. Izdevuma ziņu avots klāstīja: „Ar Līamu un Mailiju ir cauri. Mailija savā karjerā nolēma ieturēt pauzi, lai vairāk pavadītu laiku ar Līamu. Tagad viņa ir ķērusies pie ceturtā albuma ieraksta, un viņa nav laimīga (..) Darbs viņu attiecībās ir ienesis stresu.“

Baumas par kāzu atcelšanu pastiprinājās pēc tam, kad šī gada sākumā, lai arī būdami sabiedriski aktīvi, aktieris un dziedātāja ne reizi nav kopā parādījušies sabiedrībā.

Izdevuma publikācija saniknojusi dziedātāju, tāpēc viņa nolēmusi kādu laiku boikotēt sociālo tīklu Twitter. „Man ir apriebusies LA (Losandželosa – red.). Un man ir apriebušies meli, kas nāk tai līdzi. Es neatcēlu savas kāzas. Es ieturu pauzi no sociālajiem medijiem,“ tvītoja M.Sairusa.

Jau iepriekš ziņots, ka M.Sairusa novilcinājusi kāzas, lai ierakstītu jaunu albumu. Komēdijseriāla Hannah Montana zvaigzne pērnā gada jūnijā paziņoja par saderināšanos ar filmas The Hunger Games (Bada spēles) aktieri L.Hemsvortu.

"Ieraksts prasa no manis ļoti daudz. Tas mani nogalinās. Es priecājos par gaidāmajām laulībām, taču es jau jūtos precējusies. Es zinu, ka mēs būsim kopā mūžīgi, tāpēc man šobrīd nemaz nevajag to papīru," pērnā gada rudenī klāstīja dziedātāja. 

Pievieno komentāru

Izklaide

FOTO: Jaunumi Rīgas cirkā
FOTO: Jaunumi Rīgas cirkā    7

Rīgas cirka programmā "Ceturtā dimensija" arēnā tiksies ziloņi no Āfrikas un Indijas latvietes Leldes Feldmanes un...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0