Sieviešu dienu Rēzeknē atzīmēs ar koncertiem un izstādēm 2

  • 0
  • Pievienot

8.marts jeb Starptautiskā sieviešu diena Rēzeknē tiks atzīmēta ar koncertiem un izstādēm. Šajā dienā vienai no pilsētniecēm tiks arī piešķirts tituls Gada sieviete Rēzeknē 2012.

Tradicionāli jau sesto gadu pēc kārtas tiks apbalvota Gada sieviete Rēzeknē 2012. Konkursa mērķis ir popularizēt Rēzeknē dzīvojošās sievietes, kuras pēdējā gada laikā ir veikušas ko sabiedriski nozīmīgu pilsētā, popularizēt sieviešu uzņēmību un izstāstīt citiem par savas pilsētas labajiem piemēriem. Kā atzīst konkursa organizētāji - uzņēmīgo sieviešu kluba Sentio valdes priekšsēdētāja Inese Haite, konkurss netiešā veidā vairo pozitīvo, jo ļauj meklēt un ieraudzīt gan aktīvu un uzņēmīgu sieviešu paveikto gada laikā. Apbalvošana notiks 8.martā plkst.19.00 Rēzeknes pilsētas Kultūras namā koncerta laikā.

Šajā koncertā Kultūras namā uzstāsies deju kopa Dziga, kā arī kapela Dziga, bērnu deju kolektīvs Dziguči, Varakļānu senioru deju kolektīvs Varavīksne un Varakļānu vidējās paaudzes deju kolektīvs.

8.marta pēcpusdienā plkst.15.00 Latgales Kultūrvēstures muzejā divas mākslinieces Inga Onževa un Anastasija Bikova aicinās izstādē 3813 ml emociju, 4 kg izjūtu atrast atbildes uz mūžīgo jautājumu: "Kas ir sievišķība?". Mākslinieces piedāvās ielūkoties katrai sievietei sevī dziļāk un mākslas darbos - gleznās un rotās - apjaust sievietes emociju un izjūtu daudzveidību, pārsteidzošo mainību krāsās un noskaņojumos.

Turpat plkst.17.00 daiļā dzimuma pārstāves varēs ieskatīties 20.gs. 30.gadu skaistumkopšanas vēsturē un uzzināt, kādus priekšmetus agrāk lietoja skaistumkopšanā, kādas toreiz bija kosmetoloģijas tendences.

Plkst.18.00 Nacionālo biedrību Kultūras namā vairākas Rēzeknes jauniešu grupas - Niaggara, Dynamic hit un citas - vienosies koncertā Pavasara noskaņa.

Pievieno komentāru

krancis

Jums veciši kļūmējies. Kas par starptautiskām sievietēm. Vai ielenes no Maskavas.
Pasaule tādas starptautiskas ielenes nepazīst. Mietām, sievām un mātēm ziedus var dot katru dienu. Starpfašisms ir kaķim zem ļipas.

pirms gada, 2013.03.07 15:10

Vērtējumi +0 -1

Krancim!

Stulbenis! Saskarsmes kultūra - nulle. Bet ko citu no suņa var sagaidīt?:)
Un palasi kaut vai nedaudz:
https://www.lv.lv/?menu=pakalpojumi&sid=27&id=235
http://lv.wikipedia.org/wiki/Starptautisk%C4%81_sievie%C5%A1u_diena

pirms gada, 2013.03.08 10:00

Vērtējumi +1 -0

Izklaide

FOTO: Jaunumi Rīgas cirkā
FOTO: Jaunumi Rīgas cirkā    7

Rīgas cirka programmā "Ceturtā dimensija" arēnā tiksies ziloņi no Āfrikas un Indijas latvietes Leldes Feldmanes un...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0