Tele2 Rīgas velomaratons notiks 3.jūnijā

  • 0
  • Pievienot

Rīgā, 11.novembra krastmalā, 3.jūnijā tiks dots starts Tele2 Rīgas velomaratonam, portālu Diena.lv informēja pasākuma organizatori.

Par dalībnieku drošību pasākuma gādās liela Ceļu policijas brigāde – vairāk kā 100 inspektori, 18 motocikli un 30 automašīnas. Maratona organizators Igo Japiņa Sporta aģentūra sola augsta līmeņa trasi un maršrutu cauri pilsētas sirdij līdzīgi kā prestižākajās sacensībās Eiropā. Šogad Tele2 Rīgas velomaratona laikā notiks arī īpašs parādes brauciens, kurā pulcēsies krāšņākie un atraktīvākie velomīļi.

Sacensību direktors Igo Japiņš atklāja: "Tele2 Rīgas Maratona ietvaros notiks arī Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) sacensības Rīgas Grand Prix, kuru distance būs 186,9 kilometrus gara. Tajā startēs 18 riteņbraukšanas komandas no Zviedrijas, Somijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas, tai skaitā arī vairāku valstu izlases komandas. Šogad Rīgas Grand Prix atbilst augstiem starptautiskiem standartiem ar interesantu trasi un finišu Rīgas sirdī. Sacensības virzīsies cauri pilsētas centram gluži kā pasaulē prestižākajos braucienos Tour de France, Giro d Italia vai Maskavas Grand Prix. Tas sagādās patīkamus un neaizmirstamus mirkļus ne tikai dalībniekiem, bet arī līdzjutējiem. Esam rūpējušies, lai Tele2 Rīgas velomaratons notiktu augstākajā līmenī!"

Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis: "Priecājos, ka ik gadu kopā ar Tele2 Rīgas velomaratonu ir audzis arī to uzņēmumu skaits, kuru darbinieki piedalās kā vienota komanda. Arī Tele2 strādā entuziastiski velobraucēji – arvien vairāk darbinieku dodas ik dienu uz darbu ar riteni, gan arī nodarbojas ar velo sportu nopietnā hobija līmenī. Šogad Tele2 Rīgas velomaratonā piedalīsimies ar vairāk nekā 230 cilvēku lielu komandu. Aicinu arī citus uzņēmumus, kuri vēl nav reģistrējušies, būt aktīviem un piedalīties, lai apliecinātu savu vienotības garu un pavadītu dienu kopīgā piedzīvojumā, kā arī, iespējams, pārspētu savus konkurentus! Arī šogad plašāk pārstāvētai uzņēmuma komandai būsim sarūpējuši īpašu balvu."

Lai labāk sagatavotos sacensībām, visi interesenti 28.maijā tiek aicināti uz treniņu Biķernieku auto un moto trasē, kurā I.Japiņš, bijušais pasaules čempiona Romāna Vainšteina un pasaules vicečempiona Kaspara Ozera treneris, olimpiskā medaļnieka Daiņa Ozola, kā arī citu izcilu riteņbraukšanas profesionāļu treneris, stāstīs par to, kā distancē justies droši un komfortabli, kā labāk sagatavoties sacensībām un iegūt zināšanas kā pareizi braukt grupā un ekonomiskāk izmantot spēkus.

Otrdien velomaratona organizatori Igo Japiņa Sporta aģentūra un mobilo sakaru operators Tele2 kopā ar profesionālo Rietumu-Delfin riteņbraukšanas komandu devās kopīgā trases iepazīšanas braucienā, veicot vienu Tautas distances apli (16 km). Kopumā sacensības notiks trīs distancēs – aktīviem riteņbraucējiem piemērotajā Credit24 Sporta distancē (83,4 km), Tautas distancē (32 km) un Ģimenes braucienā (16 km). Visu distanču velobraucējiem starts tiks dots pašā pilsētas sirdī – 11.novembra krastmalā. Tālāk maršruts vīsies pa Krasta ielu, pāri Dienvidu tiltam un atpakaļ Pārdaugavā trase ies pa Mūkusalas ielu zem Akmens tilta, pāri Vanšu tiltam. Finiša taisne būs krastmalā pie Prezidenta pils.

Lai maratona norises dienā neveidotos rindas, Tele2 ir sarūpējis iespēju dalībniekiem izņemt starta numurus 1. un 2. jūnijā Tele2 klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Merķeļa ielā 21. Tele2 Rīgas velomaratons aicināti piedalīties gan profesionāli sportisti, gan amatieri, ģimenes ar bērniem un uzņēmumu komandas.

Tele2 Rīgas velomaratonam var reģistrēties velo.lv un mobilo sakaru operatora Tele2 apkalpošanas centros visā Latvijā līdz 31.maijam. Tele2 un priekšapmaksas kartes Zelta Zivtiņa klientiem līdz 31.maijam ir iespēja saņemt 25% atlaidi dalības maksai.

Savukārt šo svētdien, 27.maijā Uzvaras parkā notiks krāsains velo piedzīvojums mazajiem riteņbraucējiem – jau par tradīciju kļuvušais Rīgas Bērnu mini maratons. Mammas un tēti tiek aicināti pieteikt sacensībām savus mazos censoņus vecumā no 3 līdz 11 gadiem mājaslapā www.velo.lv līdz 25. maijam.

Pievieno komentāru

Izklaide

Pieci ieguvumi no skriešanas
Pieci ieguvumi no skriešanas

Pēdējos gados skriešana Latvijā kļūst aizvien populārāka. Tas ir gan viens no demokrātiskākajiem sporta veidiem,...

Viņš nav apturams!
Viņš nav apturams!   

"Līdz tam viņš bija kluss un mierīgs, bet, kopš nodibināja savu ansambli, vairs nav apturams un nomierināms!" par Ēriku...

Kad pa gaisu lido medījums
Kad pa gaisu lido medījums    1   

Uz tikšanos aicināju Jaunā Rīgas teātra skatuves meistaru, kluba Zemu lidojoši suņi vadītāju Kārli Staņu un...

 Pasmejies un pameditē
Pasmejies un pameditē  7

Paaugstināta asinsspiediena gadījumos ierasts risinājums ir ēšanas paradumu maiņa vai medikamenti, taču papildus talkā...

 Garšas, kas iegrožo apetīti
Garšas, kas iegrožo apetīti

Ja ēdiens ilgāk sagādā sāta sajūtu, mēs apēdam mazāk gan starp ēdienreizēm, gan maltīšu laikā, tādējādi nepārēdoties un...

Lielākās mikrobu kolonijas
Lielākās mikrobu kolonijas  1

Esam pieraduši mazgāt rokas pēc tualetes apmeklējuma, taču to gandrīz vai vajadzētu darīt arī pēc tam, kad esam...

Šogad odi arī rudenī
Šogad odi arī rudenī  2

Siltais un mitrais laiks, kas sekoja karstajai un sausajai vasarai, augusta beigās un septembra sākumā veicinājis odu...

Izplatīti mīti par pienu
Izplatīti mīti par pienu  27   

Lai gan mēdz teikt, ka daudziem no piena ir alerģija, patiesībā alerģija no piena olbaltuma sastopama ļoti reti....

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0