FOTO: Mārtiņa Freimaņa mirkļi 11

  • 0
  • Pievienot

Ceturtdien, 3.februārī no plkst.15 līdz plkst.16 Rīgas Krematorijā, Varoņu ielā 3a visi aicināti atvadīties no mūziķa, komponista, dzejnieka un aktiera Mārtiņa Freimaņa. Īpašu piemiņas pēcpusdienu piedāvās arī LTV7.

Pēc Mārtiņa Freimaņa tuvāko cilvēku lūguma, pasākuma laikā Rīgas Krematorijā tiks liegta iespēja filmēt un fotografēt, informēja Guntars Račs, “Mikrofona ieraksti”.

Kā Diena.lv jau informēja iepriekš, 3.februārī no plkst.12.00 līdz plkst.18.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana autostāvvietā pie ēkas Varoņu ielā 3a. Pie ēkas Varoņu ielā varēs apstāties un stāvēt tikai bēru ceremonijas dalībnieku transportlīdzekļi. No plkst.13.00 līdz plkst.18.00 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme Aizsaules ielas posmā no Gaujas ielas līdz Varoņu ielai un Varoņu ielas posmā no Aizsaules ielas līdz Meža prospektam.

Pēc atvadu ceremonijas pelnu Rīgas Krematorijā urna tiks nogādāta Liepājā, kur 7.februārī – dienā, kad M.Freimanim būtu palikuši 34 gadi -, plkst.14 – 16 atvadu pasākums notiks Liepājas Latviešu biedrības namā, tā laikā uzstāsies dažādi mūziķi – M.Freimaņa draugi. M.Freimaņa piemiņai visi tiek aicināti uz biedrības namu nest ziedus, kurus pēc atvadu pasākuma novietos dziedātāja piemiņas vietā pie Liepājas 1.Rokkafejnīcas.

Pievieno komentāru

Mūzika

Ceļojumi Mocarta pasaulē
Ceļojumi Mocarta pasaulē  5   

Soprāns Elīna Šimkus: attapīgā Suzanna, viltīgā Despīna, valdonīgā Tamiri Tieši agrīnā klasicisma un baroka mūzikā...

Manowar. Bez cīņas nav uzvaras
Manowar. Bez cīņas nav uzvaras   

Skandināvu vikingu metāla priekšgājēja – amerikāņu grupa Manowar – pirmo reizi spēlēs Latvijā, kur pazīstama...

Lai cirvi var pakārt
Lai cirvi var pakārt  2   

Divas nedēļas pēc jaunā albuma izdošanas Rīgā uzstāsies Trikijs – viens no Bristoles triphopa pamatlicējiem Lai...

Krievu tautas halucinācijas
Krievu tautas halucinācijas  18   

Pjotrs Mamonovs. Cilvēks, kurš savās radošajās izpausmēs, šķiet, nekad nav uztraucies, kā to uztvers apkārtējie. Ar...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0