FOTO: Mārtiņa Freimaņa mirkļi 11

  • 0
  • Pievienot

Ceturtdien, 3.februārī no plkst.15 līdz plkst.16 Rīgas Krematorijā, Varoņu ielā 3a visi aicināti atvadīties no mūziķa, komponista, dzejnieka un aktiera Mārtiņa Freimaņa. Īpašu piemiņas pēcpusdienu piedāvās arī LTV7.

Pēc Mārtiņa Freimaņa tuvāko cilvēku lūguma, pasākuma laikā Rīgas Krematorijā tiks liegta iespēja filmēt un fotografēt, informēja Guntars Račs, “Mikrofona ieraksti”.

Kā Diena.lv jau informēja iepriekš, 3.februārī no plkst.12.00 līdz plkst.18.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana autostāvvietā pie ēkas Varoņu ielā 3a. Pie ēkas Varoņu ielā varēs apstāties un stāvēt tikai bēru ceremonijas dalībnieku transportlīdzekļi. No plkst.13.00 līdz plkst.18.00 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme Aizsaules ielas posmā no Gaujas ielas līdz Varoņu ielai un Varoņu ielas posmā no Aizsaules ielas līdz Meža prospektam.

Pēc atvadu ceremonijas pelnu Rīgas Krematorijā urna tiks nogādāta Liepājā, kur 7.februārī – dienā, kad M.Freimanim būtu palikuši 34 gadi -, plkst.14 – 16 atvadu pasākums notiks Liepājas Latviešu biedrības namā, tā laikā uzstāsies dažādi mūziķi – M.Freimaņa draugi. M.Freimaņa piemiņai visi tiek aicināti uz biedrības namu nest ziedus, kurus pēc atvadu pasākuma novietos dziedātāja piemiņas vietā pie Liepājas 1.Rokkafejnīcas.

Pievieno komentāru

Mūzika

FOTO: Braiens Adamss Rīgā
FOTO: Braiens Adamss Rīgā    1   

Trešdien Rīgā ar klasisku un eksplozīvu rokmūzikas priekšnesumu viesojās leģendārais mūziķis Braiens Adamss. Adamss...

Rokenrols stiprāks par mūri
Rokenrols stiprāks par mūri  4   

Viens no visu laiku lielākajiem rokenrola koncertiem notika Padomju Savienībā īsi pirms tās sabrukuma - vēstī viena no...

Gulbju ezers no Londonas
Gulbju ezers no Londonas  4   

Populārākais krievu baleta klasikas mantojums - Pētera Čaikovska Gulbju ezers - šoreiz būs skatāms tiešraidē...

Melanholiskais valsis
Melanholiskais valsis   

Piektdien, 6. martā, Rīgā uzstāsies franču komponists Jans Tīrsens, kura kompozīcijas skan daudzu dievinātajā...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0