VIDEO: Sinfonietta Rīga mūziķi izveidojuši īsfilmu Sapnis par koncertzāli 2

  • 0
  • Pievienot

Aktualizējot akustiskās koncertzāles celtniecības nepieciešamību Rīgā, Valsts kamerorķestra Sinfonietta Rīga mūziķi sagatavojuši animācijas īsfilmu Sapnis par Koncertzāli, informēja orķestra pārstāvis Gints Ozoliņš.

Latvijas Radio kora 75. jubilejas noslēguma koncerta Jubilejas portrets laikā Latgales vēstniecībā Gors izskanēja performance, kur, ņemot par pamatu komponista Jura Ābola skaņdarbu Jautra sabiedrība, plašākai publikai vēlreiz tika aktualizēts Latvijas mūzikas profesionāļu aicinājums neaizmirst par Rīgas akustiskās koncertzāles nepieciešamību. Valsts kamerorķestra Sinfonietta Rīga mūziķi nu sagatavojuši savu vēstījumu par joprojām akūto problēmu. Sadarbībā ar animācijas studiju Multenkulten tapusi animācijas īsfilma Sapnis par Koncertzāli, kuras tapšanā piedalījušies orķestra mūziķi un administrācijas pārstāvji.

Izmantojot aplikācijas tehniku, īsajā animācijas darbā atraktīvā veidā un ar smaidu parādīta mūzikas nozares profesionāļu cīņa ar nereti skarbo realitāti un ilgas pēc Rīgas galvaspilsētas un kultūras metropoles statusam atbilstošas akustiskās koncertzāles projekta īstenošanu.

Pievieno komentāru

+
Lasi vēlāk
0