Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Mūzika

Romeo skūpsti vienmēr ir īsti

Sestdien, 21. janvārī, plkst. 19.55 Rīgas kinoteātrī Kino Citadele tiešraidē no Ņujorkas Metropolitēna operas tiks demonstrēta Šarla Guno opera Romeo un Džuljeta.

LNOB velte Edgara Tona simtgadei

Operas ilggadējā galvenā diriģenta Edgara Tona (1917– 1967) 100. dzimšanas dienā, kas apritētu 17. janvārī, Latvijas Nacionālās operas Beletāžas zāles centrālajā nišā atgriezusies tēlnieces Artas Dumpes veidotā diriģenta skulptūra.

Fleetwood Mac mūziķi laidīs klajā jaunu albumu(1)

Leģendārās britu un amerikāņu rokgrupas Fleetwood Mac dalībnieki Kristīna Makvī un Lindsijs Bakingems šobrīd strādā pie jauna albuma, ko paredzēts klajā laist maijā. Par to mākslinieki pastāstījuši intervijā laikrakstam Los Angeles Times.

Cīņa būs spraiga

Par iespēju pārstāvēt Latviju 62. Eirovīzijas dziesmu konkursā šogad cīnīsies 22 izpildītāji, kuri ir izvēlēti dalībai Latvijas Televīzijas vietējās atlases konkursā Supernova 2017. Tajā tika iesniegtas 168 dziesmas un dalību pieteica 89 izpildītāji, kas ir vairāk nekā iepriekšējos divos gados.

Nosaukti Zelta Mikrofons 2017 nominanti(1)

Pirmdien, 16.janvārī, Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2017 ievadceremonijā Latvijas 1. Rokkafejnīcā paziņoti šī gada nominanti 16 kategorijās. Tos noteica profesionāla žūrija 43 mūzikas ekspertu sastāvā. Uz iekļūšanu nominantu pieciniekā pretendēja 114 albumi, 46 dziesmas, 66 videoklipi, 32 debitanti, kā arī 8 koncertieraksti.

FOTO: Par ceļazīmi uz Eirovīziju sacentīsies 22 izpildītāji

Par iespēju pārstāvēt Latviju šogad Ukrainā notiekošajā starptautiskajā dziesmu konkursā Eirovīzija sacentīsies 22 izpildītāji. Kā šodien preses konferencē paziņoja Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2017 rīkotāji, dalībai konkursā bija pieteikušies 89 izpildītāji.

LNSO ar koncertiem Francijā uzsāk Latvijas simtgades starptautisko programmu(2)

2017. gada janvāra beigās un februāra sākumā Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) dosies koncertbraucienā uz Franciju, kur spēlēs divus koncertus Eksanprovansā un Mecā, kā arī piedalīsies slavenajā festivālā Trakās dienas Nantē, pavēstīja Latvijas valsts simtgades biroja sabiedrisko attiecību speciāliste Linda Pastare.