Laika ziņas
Šodien
Migla

Kriminālziņas

Policija aptur Latvijā populāras pirātiskā TV interneta vietnes darbība(8)

Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) uzsākusi kriminālprocesu pret diviem vīriešiem, kuri, visticamāk veikuši autortiesību un blakustiesību pārkāpumus un īstenojuši pretlikumīgu uzņēmējdarbību, bez attiecīgas licences kādā speciāli izveidotā interneta vietnē retranslējot Latvijā populāru televīzijas kanālu saturu. Vietnes darbība ir apturēta un kriminālprocesā turpinās izmeklēšana.

Lūdz palīdzību bezvēsts pazudušās Kitijas meklēšanā

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirknis lūdz palīdzību bezvēsts pazudušās 14 gadus vecās Kitijas Aukmanes meklēšanā. Jauniete pagājušā gada 28. decembrī izgājusi no savas dzīvesvietas Talsu novada Valdgales pagastā un līdz šim brīdim viņas atrašanās vieta nav zināma.

Olainē dzīvoklī atrasts miris vīrietis; par tēva nāvi paziņo piecgadīgais dēls(1)

Svētdien, 8. janvārī, ap plkst. 16.30 Valsts policija (VP) saņēma informāciju no iedzīvotājiem, ka Olainē kādā dzīvoklī, iespējams, atrodas vīrieša līķis. Dzīvoklī ar mirušo vīrieti bijis arī viņa piecus gadus vecais dēls, kurš, izejot uz balkona, paziņojis par notikušo kādai garāmgājējai. Sieviete kopā ar mirušā vīrieša kaimiņiem izsaukusi policiju, portālu Diena.lv informēja VP.

Jūrmalā aizturēti trīs narkodīleri(1)

Strādājot narkotiku apkarošanas jomā, Valsts policijas (VP) Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti pagājušonedēļ noskaidroja, ka kāds 37 gadus vecs vīrietis, kurš jau iepriekš vienu reizi sodīts par narkotiku realizēšanu, jau atkal atgriezies uz noziedzīgā ceļa un turpina šo nelegālo rūpalu.

Negadījums Dārziņos: Auto īpašnieks melojis likumsargiem par zādzību(3)

Valsts policijā, izmeklējot saņemto informāciju par nozagto automašīnu, kuras atrašanās uz sliedēm otrdien izraisīja dzelzceļa negadījumu, iegūti nepieciešamie pierādījumi, lai par aizdomās turēto lietā ir atzītu 1989. gadā dzimušu Krievijas pilsoni, kurš sniedzis viltus informāciju par zādzību, portālu Diena.lv informēja Valsts policija.

Traģēdija Dobelē: Māte bija informējusi, ka bērni neapmeklēs bērnudārzu(13)

Dobelē traģēdiju piedzīvojušās ģimenes māte decembra beigās ziņojusi pirmsskolas izglītības iestādei, ka viņas bērni svētku laikā to neapmeklēs, aģentūru LETA informēja Dobeles novada Izglītības pārvaldes vadītāja Maruta Vaļko. 20.decembrī bērnu māte bija informējusi bērnudārza Zvaniņš attiecīgo grupu skolotājas, ka viņas trīs bērni svētku periodā iestādi neapmeklēs un apmeklējumu atsāks ar 2017.gadu.

Policija lūdz palīdzību apsūdzētā meklēšanā

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes personu meklēšanas nodaļas policisti meklē apsūdzēto – 1987.gadā dzimušo Aleksandru Bumbieri. Policija lūdz apskatīt fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kas zina šī vīrieša pašreizējo atrašanās vietu, zvanot uz tālruņa numuriem 28811463, 67086480 vai 110, vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Salas novadā slepkavību pastrādājušais vīrietis bijis agrāk tiesāts

Aizdomās par vīrieša slepkavību Salas novada Sēlpils pagastā aizturētais 1962.gadā dzimušais vīrietis bijis agrāk tiesāts, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece. Trešdien, 4.janvārī, tiesa piemērojusi aizdomās turamajam vīrietim drošības līdzekli - apcietinājumu.