Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kriminālziņas

Policija: Pedofili arvien biežāk uzdarbojas virtuālajā vidē(1)

Pieaugot interneta lomai cilvēku ikdienā, arī pedofili arvien biežāk savu upuru atrašanai izmanto sociālos tīklus, un jau agrāk reģistrēti gadījumi, kad seksuālie varmākas virtuālajā vidē izliekas par pusaudžiem, aģentūrai LETA atzina Valsts policijā (VP).

Izmantojot internetu, vīrietis paved netiklībā desmitgadīgu meiteni(2)

Pagājušonedēļ Valsts policija (VP) saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš izveidojis viltus profilu sociālajā tīklā Draugiem.lv, kur sarakstījies ar mazgadīgu meiteni. Pēc tam svešinieks mazgadīgo bija uzaicinājis komunicēt ar tīkla kameras starpniecību un tiešsaistē aicinājis viņu izģērbties, portāls Diena.lv uzzināja pie VP.

Policisti nakts patversmē nogādā ārvalstu bezpajumtnieci(1)

Svētdienas vakarā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Lāčplēša un Tērbatas ielas krustojumā, kur kāds garāmgājējs ievērojis uz soliņa guļošu sievieti, portālu Diena.lv informēja RPP.

Traģiskā avārijā Jūrmalā dzīvību zaudē divi vīrieši(3)

Otrdienas vakarā traģiska avārija notika Jūrmalā. Tur Valtera prospekta krustojumā ar Dāvja ielu 1974.gadā dzimuša vīrieša vadītais spēkrats Hyundai ietriecās kokā. Avārijā bojā gāja divi cilvēki, liecina Valsts policijas apkopotā statistika.

Pie taksista un trim pasažieriem atrasta Kinder Suprise ola ar narkotikām

3. decembra naktī Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Grīziņkalnā, pamanīja kādu taksometru, kas bija novietots stāvēšanai neatļauta vietā. Pēc rūpīgākas taksometrā esošo personu pārbaudes, policijas darbinieki atrada narkotikas, Diena.lv informēja Rīgas pašvaldības policija.

Izglābj vairākus novārdzinātus dzīvniekus(2)

Sestdienas naktī Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu suni, kurš ilgstoši dzīvoklī rej un traucē citiem nama iedzīvotājiem naktsmieru.

Kriminālprocesā pret PrivatBank izmeklē noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu

Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP) turpina izmeklēšanu pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) materiāliem par iespējamām nelikumībām AS PrivatBank, vērtējot iespējamu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu un pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu. Kā aģentūru LETA informēja policijas pārstāve Ilze Jurēvica, lietā patlaban turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Daugavpilī kāds vīrietis dažu stundu laikā sadūris 44 automašīnu riepas(4)

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona darbinieki otrdien aizturējuši kādu 1987. gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par 44 automašīnu riepu saduršanu Daugavpilī šī gada 8.novembrī. Saistībā ar notikušo tika uzsākti 27 kriminālprocesi par mantas tīšu bojāšanu, portālu Diena.lv informē VP pārstāvji.

Automašīnu sadursmē Rīgā iet bojā sirmgalvis

Aizvadītajā diennaktī automašīnu sadursmē Rīgā, Ķeguma ielā 54, bojā gājis kāds 1942.gadā dzimis kungs, kurš pats arī bija izraisījis sadursmi, liecina Valsts policijas sniegtā informācija.