Tukumnieks sociālajos tīklos aicina uz vardarbību pret bēgļiem, viņu operatīvi aiztur policija 100

  • 0
  • Pievienot

Aizdomās par naida kurināšanu sestdien aizturēts kāds 24 gadus vecs tukumnieks, savā Facebook kontā informē Valsts policija.

Valsts policija oficiālajos sociālo tīklu kontos sestdien saņēma neskaitāmus iedzīvotāju ziņojumus par kādu jaunu vīrieti, kurš sociālajā tīklā Facebook aicinājis uz vardarbību pret patvēruma meklētājiem.

Jaunietis savā Facebook profilā bija ievietojis paziņojumu, kurā apgalvoja, ka Tukumā ieradušies bēgļi, un viņš it kā zinot viņu dzīvesvietu. Ierakstā jaunietis bija norādījis norādes uz patvēruma meklētāju iespējamo atrašanās vietu un aicināja citus sociālā tīkla lietotājus doties un īstenot agresiju pret patvēruma meklētājiem. Viņa aicinājumam atsaucās arī vairāki "palīgi".

Uzreiz pēc informācijas saņemšanas Tukuma iecirknī tika uzsākta pārbaude, operatīvi izskaitļota jaunā vīrieša dzīvesvieta, un vēlāk viņš tika aizturēts.

Kad 24 gadus vecais jaunietis bija nogādāts iecirknī, viņš atzina savu vainu izdarītajā, un šobrīd jaunietis jau ir paudis nožēlu par savu rīcību.

Pret jauno vīrieti uzsākts kriminālprocess par naida kurināšanu un pašlaik turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Likumsargi uzsver, ka Tukumā šobrīd patvēruma meklētāju nav. Valsts policija atgādina, ka naida kurināšana nav pieļaujama, un šādiem gadījumiem tiks pievērsta uzmanība.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0