Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Politika

Zaļo dažādā politiskā vadība(14)

Pretrunas Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētāja Edgara Tavara un LZP līdzpriekšsēdētāja Viestura Silenieka starpā par Jūrmalas mēra Gata Trukšņa it kā izslēgšanu no partijas, iespējams, ir saistītas ar abu LZP līderu cīņu par to, kurš no viņiem abiem būs Rīgas mēra kandidāts, trešdien vēsta laikraksts Diena.

Uz sēdi par simtgadi ierodas trīs no divpadsmit deputātiem(4)

Otrien uz Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēdi, kur notika tikšanās ar Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja pārstāvjiem no 12 apakškomisijas dalībniekiem ieradās trīs - Valdis Kalnozols (ZZS), Raivis Dzintars (NA) un Valdis Skujiņš (ZZS).

Vienotības atskaites punkts būs vēlēšanas(12)

"Vienotības kongress organizatoriski un vizuāli bija perfekts," Dienai sacīja Saeimas deputāte Ilze Viņķele. Viņa atzīst, ka formas ziņā partija ir parādījusi vēlmi mainīties. Taču tikai laiks rādīšot, kāda ir Vienotības spēja mainīties arī saturiski un iecerēto paveikt, piebilda politiķe. "Vienotībai ir jāmainās, bet šis process nevar būt lielā sprādziena veidā," kongresā sacīja partijas līderis Andris Piebalgs, uzsverot, ka Vienotība ir nostabilizējusies un konflikti mazinājušies.

Pabriks: Vienotība nav spējusi mobilizēties(13)

Politiskā partija Vienotība ir kā kuģis, kas uzsēdies uz sēkļa. Tie, kas grib, nevar no tā nokāpt, bet tie, kas vēlas, nevar to izkustināt. Ir jābeidz baidīties, ka šis kuģis apgāzīsies, un jāuzņem straujš temps tālākajam ceļam, uz partijā notiekošo Vienotības kongresā sestdien norādīja Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks.

Vējonis neizsludina grozījumus Mikrouzņēmumu nodokļa likumā(7)

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir nodevis Saeimai otrreizējai caurlūkošanai 23.novembrī pieņemto likumu Grozījumi Mikrouzņēmumu nodokļa (MUN) likumā, kas paredz mikrouzņēmumu nodokļa režīma izbeigšanu. Valsts prezidents uzskata, ka piedāvātais regulējums ir nepilnīgs un pretrunā iepriekš pieņemtajiem lēmumiem, ar kuriem rēķinājušies uzņēmēji un sabiedrība, portāls Diena.lv uzzināja Valsts prezidenta kancelejā.

Piebalgs: Vienotībā nav sprādziena(16)

Partijai Vienotība nav izdevies īstenot šogad par tās vadītāju kļuvušā Andra Piebalga izvirzīto mērķi līdz gada beigām nodrošināt vismaz 10% reitingu, tāpēc nevar izslēgt arī viņa aiziešanu no šī amata. Tomēr ir jūtams partijas biedru atbalsts un "partija neagonizē", piektdienas rītā intervijā LNT raidījumā 900 sekundes pauda pats Piebalgs.

Reģionu apvienība briest cīniņam ar ZZS(1)

Latvijas Reģionu apvienības (LRA) pašmērķis nav par katru cenu pārspēt vietējā varā spēcīgo Zaļo un Zemnieku savienību (ZZS), taču par ietekmes palielināšanu nākamā gada jūnijā pašvaldību vēlēšanās tā cīnīsies, laikrakstam Diena uzsver viens no LRA līderiem, Babītes novada priekšsēdētājs Andrejs Ence.

Grigules priekšā visi bezspēcīgi(99)

Eiropas Parlamenta (EP) deputātes Ivetas Grigules (ZZS) priekšā bezspēcīgs ir ne tikai Latvijas Zemnieku savienības (LZS) līderis, ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis, bet arī premjers Māris Kučinskis (ZZS), trešdien lasāms laikrakstāDiena.

Kučinskis pieļauj, ka LZS varētu izslēgt Griguli(18)

Premjerministrs Māris Kučinskis (ZZS) šorīt LTV rīta intervijā pauda iespēju, ka Latvijas pārstāve Eiropas parlamentā (EP) Iveta Grigule, pateicoties savam balsojumam EP, varētu tikt izslēgta no ZZS veidojošās Latvijas Zemnieku savienības (LZS).