Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Rīgā

Silenieks, iespējams, vēlēšanās nekandidēs(5)

Viesturs Silenieks no Latvijas Zaļās partijas (LZP), kas iepriekš tika minēts kā iespējamais Zaļo un Zemnieku savienības Rīgas mēra amata kandidāts, iespējams, vēlēšanās vispār nekandidēs, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

Brandavs pret Šķēles ģimeni: kurš turpmāk pārvadās pasažierus Rīgā?(2)

Specifiskas prasības jaunajā iepirkumā par mikroautobusu pakalpojumu sniegšanu Rīgā radījušas aizdomas, ka nolikums uzrakstīts pašreizējiem, ar Rīgas domes vadību saistītajiem pārvadātājiem, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Taču it kā "savējo" kompānijai nu pretim stājies vēl viens milzis – ekspremjera Andra Šķēles ģimenei pastarpināti piederošs uzņēmums.

Šogad Rīgā atklās jaunu Lido restorānu(6)

Ēdināšanas kompānija AS Lido gada otrajā pusē plāno atvērt jaunu ēdināšanas vietu Rīgā, aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma īpašnieks un padomes priekšsēdētājs Gunārs Ķirsons.

Skanstes tramvaja līnija nebūs noslogotāko topā(3)

Plānotajā Skanstes līnijas tramvaja maršrutā iecerēts pārvadāt aptuveni 700 tūkstošus pasažieru gadā, Eiropas lietu komisijas sēdē, kurā iesaistītās puses diskutēja par Skanstes tramvaja līnijas izveides projektu, norādīja Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins. Tas nozīmē, ka šī līnija, kas paredz nodrošināt sabiedrisko transportu Rīgas pilsētas vēsturiskā centra apkārtnē, tostarp centra savienojumu ar Skanstes apkaimi, nebūs noslogotāko tramvaju līniju topā, ceturtdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Ušakovs konkurentiem vēlēšanās novēl pārvarēt 5% barjeru(9)

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (Saskaņa) novēl Vienotībai, Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) un nacionālajai apvienībai Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK (NA) Rīgas domes vēlēšanās pārvarēt 5% barjeru, pirms runāt par nesadarbošanos ar Saskaņu un Gods kalpot Rīgai (GKR).

FOTO: Ūdens sabojātie Rīgas pils Baltās zāles griesti(2)

Svētdien ntoikušās ūdens noplūdes dēļ cietusi apmēram viena trešdaļa Rīgas pils Baltās zāles griestu, pirmdien Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma sacīja VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) pārstāvis Arnis Blodons. "Diemžēl Baltās zāles griesti ir daļēji ūdens skarti. Cik lieli ir bojājumi, to skaidros šorīt no rīta," teica Blodons. Valsts prezidenta kanceleja informēja, ka bojāts arī zāles parkets, turklāt cietušas arī vairākas citas Valsts prezidenta kancelejas darba telpas.

Turgeņeva ielā būs veloceļš; Centrs-Ziepniekkalns šogad tomēr nebūs(2)

Rīgas domes (RD) Satiksmes departaments šogad izbūvēs veloceļš Turgeņeva ielā, savukārt, ņemot vērā šķēršļus tehniskā projekta izstrādē, šogad tomēr, visticamāk, netiks uzsākts darbs pie maģistrālā veloceļa Centrs-Ziepniekkalns, portālam Diena.lv paskaidroja Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Rīgā turpina tīrīt maģistrālās ielas; rajoniem pieķersies naktī

Trešdien visa pašvaldībai pieejamā ziemas tehnika veica brauktuvju attīrīšanu no sniega tikai pilsētās maģistrālajās ielās, jeb ielās ar sabiedriskā transporta kustību, augstu satiksmes intensitāti un ielās pie sabiedriski nozīmīgām medicīnas, izglītības un citām iestādēm, portālu Diena.lv informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

RNP Ziemassvētku eglītes bez maksas izvedīs visā Rīgā

Pašvaldības SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) turpmāk bezmaksas Ziemassvētku eglīšu izvešanu nodrošinās arī Sarkandaugavas un Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem, kam līdz šim par katras eglītes izvešanu bija jāmaksā divi eiro, aģentūru LETA informēja RNP pārstāve Santa Vaļuma.