Blūms: Tur, kur slikti, labāk nepaliek 6

  • 0
  • Pievienot

Tur, kur uzbūvēti jauni veloceliņi, ir glīti, bet tiem velosipēdistiem, kuriem jābrauc pa vecajiem, tie jūtas kā trimdā izdzītie, portālam Diena.lv sacīja arhitekts Pēteris Blūms.

"Katru rītu minos uz Vecrīgu gar Olimpiju [tirdzniecības centrs - red.]. Tas ir vienkārši nehumāni - tur nav pilnīgi nekādi marķējumi un zīmes," sacīja velobraucējs. Kā problēmu viņš atzīst to, ka Rīgas dome un Ceļu satiksmes drošības direkcija neievēro to, ka velobraucēji arī ir vienlīdzīgi satiksmes dalībnieki, tāpat kā autovadītāji, tādēļ pie veloceliņiem būtu jāizliek zīmes. Viņš uzskata, ka uz veloceliņa apzīmējuma neesamības dēļ vairāki cilvēki var savainoties un nonākt slimnīcā. "Pie tās pašas Olimpijas ir viena strīpa, bet ir cita lieta - cilvēki nesaprot, ko tā strīpa nozīmē," sacīja P.Blūms.

"Es negribu teikt, ka viss traģiski, bet tur, kur ir slikti, tur labāk nepaliek, bet par jaunajiem celiņiem tiek bazūnēts," teica P.Blūms.

P.Blūms portālam Diena.lv norādīja, ka ar velosipēdu pilsētā pārvietojas jau no 1978. gada.

Pievieno komentāru

Viedokļi

Meļņiks: Vismaz mulsinoši
Meļņiks: Vismaz mulsinoši  26   

Pēdējā laika notikumi atkal mudinājuši pievērsties procesiem, kas saistīti ar banku darbību. Gan neaizraušos ar daudzu...

Zanders: Nesacūkot svētkus
Zanders: Nesacūkot svētkus  36

Nesen premjers, tiekoties ar ļaudīm Rēzeknes novadā un komentējot gatavošanos valsts simtgades atzīmēšanai,...

Zanders: Jaunas simbolu valodas
Zanders: Jaunas simbolu valodas  44   

Starptautiskajās attiecībās simboliskiem žestiem ir nozīme - pat tad, ja tos nepavada konkrētu līgumu slēgšana, lēmumu...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0