Blūms: Tur, kur slikti, labāk nepaliek 6

  • 0
  • Pievienot

Tur, kur uzbūvēti jauni veloceliņi, ir glīti, bet tiem velosipēdistiem, kuriem jābrauc pa vecajiem, tie jūtas kā trimdā izdzītie, portālam Diena.lv sacīja arhitekts Pēteris Blūms.

"Katru rītu minos uz Vecrīgu gar Olimpiju [tirdzniecības centrs - red.]. Tas ir vienkārši nehumāni - tur nav pilnīgi nekādi marķējumi un zīmes," sacīja velobraucējs. Kā problēmu viņš atzīst to, ka Rīgas dome un Ceļu satiksmes drošības direkcija neievēro to, ka velobraucēji arī ir vienlīdzīgi satiksmes dalībnieki, tāpat kā autovadītāji, tādēļ pie veloceliņiem būtu jāizliek zīmes. Viņš uzskata, ka uz veloceliņa apzīmējuma neesamības dēļ vairāki cilvēki var savainoties un nonākt slimnīcā. "Pie tās pašas Olimpijas ir viena strīpa, bet ir cita lieta - cilvēki nesaprot, ko tā strīpa nozīmē," sacīja P.Blūms.

"Es negribu teikt, ka viss traģiski, bet tur, kur ir slikti, tur labāk nepaliek, bet par jaunajiem celiņiem tiek bazūnēts," teica P.Blūms.

P.Blūms portālam Diena.lv norādīja, ka ar velosipēdu pilsētā pārvietojas jau no 1978. gada.

Pievieno komentāru

Viedokļi

Zanders: Svētki un farss
Zanders: Svētki un farss  50   

Svētki aizvadīti, savukārt valsts augstāko amatpersonu runas - cik nu tās vispār tiek uzklausītas - vērtē vien...

Zanders: Vainīgo meklējot
Zanders: Vainīgo meklējot  15   

Veselības ministrs publiski pavēstījis, ka pārtikas industrija esot pretinieks veselīgam dzīves veidam, jo veicina, lai...

Saglabāt cieņu un stāju
Saglabāt cieņu un stāju    4   

Uz mūsu tikšanos Latvijas Olimpiskajā centrā soļošanas čempions Zigurds Irbe ierodas Latvijas armijas parādes formā....

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0