Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

Vietnēm Nozagts.com un Toma joki uzmanību pievērsuši drošībnieki(1)

Savstarpēji saistītās interneta vietnes Nozagts.com un Ukradeno.com, kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla Facebook lapām latviešu valodā Toma joki ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.

airBaltic testa lidojums uz Liepāju veiksmīgs(4)

Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic pirmdien ar jauno Bombardier CS 300 lidmašīnu veiktais testa lidojums uz Liepāju bijis veiksmīgs, aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Sola stāvēt pacientu kurpēs(4)

Lai arī ģimenes ārstu problēmas joprojām nav atrisinātas un tiek spriests par jaunām protesta akcijām, pārmaiņas tomēr notiek un Veselības ministrija (VM) pamazām ķērusies pie pretrunīgi vērtētā Pasaules Bankas (PB) pētījuma rekomendāciju īstenošanas.

Jelgavā piekautu vīrieti atstāj nomirt

Naktī uz sestdienu, 3.decembri, pie kādas daudzdzīvokļu mājas Zemgales prospektā Jelgavā piekauts un mirstam atstāts vīrietis, noskaidroja aģentūra LETA.

Par piepelnīšanos autoskolā KNAB sava priekšnieka vietnieku nesoda, bet citus sodījis(2)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka pienākumu izpildītāja Ilze Jurča neiebilst, ka viņas kolēģis, biroja priekšnieka vietnieks Jānis Roze piepelnās, strādājot par braukšanas instruktoru autoskolā, lai gan par līdzīgu amatu savienošanu KNAB savulaik sodījis kādu robežsargu un pašvaldības policistu, šovakar vēstīja TV3 raidījums Nekā personīga.

Bērni saindējušies ar krāsas šķīdinātāju un medikamentiem

Sestdien bērni saindējušies ar krāsas šķīdinātāju un medikamentiem, kā arī guvuši traumas, izkrītot pa logu un applaucējoties ar karstu ūdeni, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Svētdienas rītā Staļģenē sasniegts šīs ziemas aukstuma rekords

Svētdien plkst.9 Jelgavas novērojumu stacijā, kas pārcelta uz Staļģeni, termometra stabiņš noslīdēja līdz -17 grādiem, un tā ir pagaidām zemākā gaisa temperatūra, kas šoziem reģistrēta Latvijā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Putnu gripa pietuvojusies Latvijai

Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums LNT Ziņas.