Situācija ar dzīvo rindu Austrumu slimnīcā normalizējusies; pierakstīties būs iespējams arī citās dienās

  • 0
  • Pievienot

Situācija ar rindām Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā šobrīd ir normalizējusies, tomēr joprojām ļoti daudz cilvēku zvana uz slimnīcas pieraksta tālruni un visus uzreiz apkalpot nav iespējams, aģentūrai LETA pastāstīja slimnīcas pārstāve Inguna Potetinova.

Viņa stāstīja, ka šodien slimnīca atvēra pierakstu pie speciālistiem un ,neraugoties uz to, ka reģistratūra atveras tikai plkst.8, cilvēki rindā sāka gaidīt jau no plkst.6. Potetinova arī stāstīja, ka, pretēji izskanējušajai informācijai, rindā gaidītāji nav sakāvušies, bet gan notikusi grūstīšanās. Lai risinātu situāciju ar garajām rindām, mobilizēti papildu resursi gan reģistratūrā, gan pie pieraksta tālruņiem.

Atšķirībā no rīta, šobrīd slimnīcas stacionāros Gaiļezers un Latvijas Onkoloģijas centrs rindu praktiski nav. Potetinova domā, ka februāra sākumā saceltā ažiotāža, kad dažu stundu laikā tika aizpildīta rinda uz valsts apmaksātajiem izmeklējumiem, cilvēkus ir satraukusi un radījusi bailes, ka tas varētu atkārtoties.

Viņa arī pastāstīja, ka joprojām tiek saņemti ļoti daudz zvanu. Maksimālais cilvēki skaits, ko iespējams ievietot gaidīšanas rindā, ir 70, un šāds skaitlis saglabājas nemainīgs. Slimnīca aicina cilvēkus izmantot e-pieraksta iespējas, aizpildot pieraksta formu slimnīcas mājaslapā vai sūtot e-pastu uz pieraksts@aslimnica.lv.

Potetinova arī mierināja, ka pierakstīties uz valsts apmaksātām speciālistu konsultācijām būs iespējams arī citās dienās, jo atšķirībā no februāra sākuma, kad pieraksts tika veidots uz martu, tagad pieraksts tiek veikts līdz jūlijam, pie atsevišķiem speciālistiem - pat līdz septembrim.

Jau ziņots, ka 1.februārī Austrumu slimnīcā dažu stundu laikā uz atsevišķiem izmeklējumiem aizpildītas visas valsts kvotētās vietas, aģentūra LETA uzzināja slimnīcā.

Tajā dienā tika atvērts pieraksts uz izmeklējumiem martā - magnētisko rezonansi, datortomogrāfiju, ultrasonogrāfiju un osteodensitometriju. Jau līdz pusdienlaikam bija aizpildītas valsts apmaksātās vietas uz magnētisko rezonansi Latvijas Onkoloģijas centrā.

Pievieno komentāru

Ziņas

Pa ielām ar bērnu velopiekabē
Pa ielām ar bērnu velopiekabē    4   

Daudzas jaunās ģimenes saskārušās ar jautājumu - kā iespējami droši un ērti ar divriteni pārvadāt bērnu ceļā uz...

Krievija demonstrē muskuļus
Krievija demonstrē muskuļus  59   

Krievijas militāro aktivitāšu skaits Baltijas pierobežā sasniedzis vēl nepieredzētu intensitāti - neilgi pirms...

Meļņiks: Lielās dilemmas
Meļņiks: Lielās dilemmas  1   

Eiropas politiķi nu jau vairāk nekā nedēļu nokļuvuši tādā kā milzu labirintā, kur ik pa brīdim ir jāizšķiras - iet pa...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0