Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Ziņas

Ziņas

TIEŠRAIDE: Rīgas konference

Portāls Diena.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina piektdien, 28. oktobrī no plkst. 15 sekot līdzi Baltijas jūras reģiona ikgadējā drošības un ārpolitikas foruma - Rīgas konferences - pirmās dienas tiešraidei.

FKTK identificējusi sešas sistēmiski nozīmīgas bankas Latvijā(2)

Makroprudenciālās uzraudzības pasākumu ietvaros Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) identificējusi sešas sistēmiski nozīmīgas iestādes Latvijā, aģentūrai LETA pavēstīja komisijas Komunikācijas daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Līcīte. Par tādām, tāpat kā gadu iepriekš, atzītas ABLV Bank, banka Citadele, DNB banka, Rietumu banka, SEB banka un Swedbank.

KNAB vadītāja amata konkursā neviens nepārvar pirmo kārtu(6)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amata atlases komisija konkursa otrajā kārtā nolēmusi nevirzīt nevienu no pretendentiem, šodien žurnālistiem pavēstīja komisijas vadītājs Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš.

Piektdiena Latvijā būs lietaina

Piektdien Latvijā vietām gaidāms stiprs lietus, kā arī pūtīs brāzmains vējš, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Divritenis siltā ziemas snaudā(1)

Protams, arī Latvijā aizvien vairāk ir tādu cilvēku, kas uzskata, ka velobraukšanai sezonalitāte nepastāv, jo ļoti sniegotas ziemas pie mums ir reti un, ja jau skandināvi var mīt pedāļus pat sniegputenī, kāpēc mēs nevarētu. Taču tiem, kas kaut kam tādam vēl nav nobrieduši, gada aukstajos mēnešos jo aktuālāks kļūst jautājums, kur glabāt divriteni. Īpaši, ja dzīvesvieta ir neliels dzīvoklis.

Velosezona ir vienmēr(6)

"Neatkarīgi" – vārds, kas šos cilvēkus, šķiet, raksturo visprecīzāk. Neatkarīgi no gadalaika un laika apstākļiem, aizspriedumiem un bailēm. Pilsētas ielās aizvien lielākā skaitā arī ziemā sastopamie riteņbraucēji. Cilvēki, kuri šo transporta veidu izvēlējušies, jo tas patīk vislabāk.

Divlitreņu aizliegumu paredz alum no 5,8%(13)

Saeimas deputāti ceturtdien atbalstījuši jaunas ieceres liela tilpuma alus pudeļu ierobežošanā, paredzot, ka plastmasas iepakojumos, kas lielāki par puslitru, nevarēs tirgot alu, kura alkohola daudzums pārsniedz 5,8%, bet dzērienus, kas stiprāki par 5,8%, nevarēs tirgot par vienu litru lielākā iepakojumā.

Studenti dosies protesta gājienā

31. oktobrī, kad Saeima skatīt valsts budžeta likumprojektu pakotni pirmajā lasījumā, notiks studentu gājiens, lai atgādinātu, ka augstākā izglītība ilgstoši ir nepietiekoši finansēta no valsts puses un tā turpināt vairs nedrīkst - turpmākajos gados nepieciešams veikt mērķtiecīgus finanšu ieguldījumus augstākajā izglītībā, vienlaicīgi risinot gan kvalitātes, gan pieejamības jautājumus, portālu Diena.lv informē LSA.

Vairāk Ziņas