Ugunsgrēkā gājis bojā bērns; cietuši vēl trīs cilvēki

  • 0
  • Pievienot

Ceturtdien ugunsgrēkā gājis bojā bērns - viņa mirstīgās atliekas atrastas vēl ttobrīd degošajā ēkā, portālu Diena.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Negadījums noticis Ogres novadā - tur īsi pirms pusnakts bija aizdegusies vienstāva dzīvojamā ēka 90 kvadrātmetru platībā. Kad ugunsdzēsēji ieradās, jumts jau bija iebrucis. No mājas bija paguvuši evakuēties četri cilvēki - divi pieaugušie un divi bērni. Diemžēl 11 gadus veco bērnu no degošās ēkas izglābt neizdevās savlaicīgi.

Pēc saimnieku teiktā, iespējams, vakarā krāsns durvis atstātas vaļā, bet pie krāsns žāvējusies malka. Tomēr notikušā precīzus cēloņus izmeklēs Valsts policija.

VUGD atgādina, ka sevis un savas ģimenes pasargāšanai ieteicams ierīkot dūmu detektorus, kas brīdinās par izcēlušos ugunsgrēku, kā arī aicina vecākus regulāri pārrunāt ar bērniem pareizu rīcību ārkārtas gadījumos.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 33 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēkiem, 13 uz glābšanas darbiem, savukārt četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Ziņas

Mūža mājas tikai uz 20 gadiem
Mūža mājas tikai uz 20 gadiem    23   

Gravējums uz kapa pieminekļa liecina, ka šajā vietā zemē guldīti Kalupes un Bernertu ģimenes locekļi. Piemineklis ir...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0