Laika ziņas
Šodien
Migla

Cits

Senegālas karaspēks ieiet Gambijā

Senegālas spēki ceturtdien iegājuši Gambijā, lai atbalstītu jauno prezidentu Adamu Berousu, kurš iepriekš ceturtdien Gambijas vēstniecībā kaimiņvalsts Senegālas galvaspilsētā Dakarā nodeva amata zvērestu.

Gambijas prezidents nodevis zvērestu kaimiņvalstī Senegālā

Gambijas prezidenta vēlēšanas uzvarējušais Adama Berouss ceturtdien kaimiņvalsts Senegālas galvaspilsētā Dakarā nodevis amata zvērestu. Uz Senegālu Berouss bijis spiests bēgt, jo 1.decembra vēlēšanās zaudējušais līdzšinējais valsts galva Jahja Džammehs atteicies atzīt to rezultātus.

Tiso vaska skulptūru muzejā Obamas vietā novietota Trampa figūra

Tiso kundzes vaska skulptūru muzejā Londonā trešdien tika uzstādīta jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa skulptūra, nomainot aizejošo ASV prezidentu Baraku Obamu. No vaska veidotais Tramps ir tumšzilā uzvalkā, baltā kreklā un ar sarkanu kaklasaiti. Skulptūrai arī piemīt viņam raksturīgais iedegums, savukārt mati ir atveidoti no jaka vilnas.

Nigērijas gaisa spēki kļūdas dēļ sabombardē bēgļus(1)

Nigērijas gaisa spēku lidmašīna kļūdas dēļ sabombardējusi bēgļu nometni valsts ziemeļaustrumos netālu no robežas ar Kamerūnu. Traģiskajā incidentā bojā gāja vismaz 52 cilvēki, tostarp seši Sarkanā Krusta darbinieki, vēsta BBC. Vēl aptuveni 200 cilvēki ievainoti.

Pārtrauc meklēt mistiski pazudušā Malaizijas aviolainera vraku(1)

Teju trīs gadus pēc tam, kad virs Indijas okeāna bez vēsts pazuda Malaysia Airlines aviolaineris, kas reisā MH370 bija devies no Kualalumpuras uz Pekinu, pārtraukta vraka meklēšana, ziņo CNN. Šī aviolainera pazušana tiek uzskatīta par vienu no lielākajām mistērijām aviokatastrofu vēsturē.