Laika ziņas
Šodien
Migla

Eiropā

ES aizstāv asociācijas līgumu ar Moldovu(2)

Eiropas Savienība (ES) ceturtdien pauda aizstāvības vārdus ar Moldovu noslēgtajam asociācijas līgumam, kuru tās jaunais prokrieviskais prezidents Igors Dodons solījis atcelt.

FOTO: Itālijā lavīnā nopostīta viesnīca; nav ziņu, ka būtu cietuši Latvijas iedzīvotāji(3)

Itālijā, Abruco reģionā, zemestrīces izraisītas lavīnas nogruvumā sagrauta viesnīca un vairāki cilvēki gājuši bojā, vēsta BBC. Glābēji kopš nakts centušies piekļūt Rigopiano viesnīcai netālu no Gransaso kalna. "Ir vairāki bojāgājušie," pavēstījis glābšanas darbu vadītājs Antonio Kroketa. Zināms, ka viesnīcā uzturējušies līdz 30 cilvēkiem.

Rumānijā protestē pret plānu apžēlot tūkstošiem cietumnieku(1)

Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē trešdienas vakarā vairāki tūkstoši cilvēku izgāja demonstrācijā, protestējot pret valdības plānu apžēlot tūkstošiem cietumnieku. Valdība ir paziņojusi, ka šī plāna mērķis ir mazināt spiedienu uz Rumānijas pārpildītajiem cietumiem. Plāna īstenošana dotu labumu arī dažiem korumpētiem valdības atbalstītājiem.

Dombrovskis: ES gatavojas pievērst lielāku uzmanību nevienlīdzības mazināšanai(3)

Eiropas Savienība (ES) gatavojas pievērst lielāku uzmanību nevienlīdzības mazināšanai, sarunā ar aģentūru LETA solīja Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis (Vienotība), kurš atbild arī par finanšu stabilitāti, finanšu pakalpojumiem un kapitāla tirgu savienību.

Itālijas vidieni satricinājušas zemestrīces

Itālijas vidieni trešdien stundas laikā satricinājušas trīs zemestrīces, nodarot nelielus postījumus kalnu ciemos, un to epicentrs atradies pagājušajā gadā postošajās zemestrīcēs cietušajā reģionā. Par upuriem netiek ziņots.