Speciālā informatīvā seminārā diskutēs par audžuģimenēm Īrijā

  • 0
  • Pievienot

Latvijas vēstniecībā Īrijā 29.janvārī norisināsies informatīvs seminārs par audžuģimenēm Īrijā, kuru rīko Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) Latviešu draudze Īrijā sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Īrijā un Īrijas Audžuģimeņu asociāciju, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā.

Seminārā piedalīsies Īrijas Audžuģimeņu asociācijas pārstāvji, latviešu un īru audžuvecāki, kuri dalīsies savā pieredzē un atbildēs uz jautājumiem. Tāpat pasākumā tiek aicinātas piedalīties gan tautiešu ģimenes, gan latviešu sabiedrisko organizāciju un grupu pārstāvji, kuri būtu ieinteresēti savā reģionā dalīties ar iegūto informāciju un sniegt atbalstu potenciālajām audžuģimenēm.

Ievērojot to, ka Īrijā ārpusģimenes aprūpē varētu būt vairāk nekā 100 Latvijas valstspiederīgo bērnu, vēstniecība īpašu uzmanību pievērš latviešu audžuģimeņu veidošanas iespējām. Šis jautājums jau no 2013.gada ir vēstniecības redzeslokā.

Vēstniecība arī aicina vērsties vēstniecībā Latvijas valstspiederīgo ģimenes, kas nokļuvušas sarežģītās situācijās saistībā ar bērnu aprūpi un nezina, kur saņemt palīdzību. Tāpat tautieši tiek lūgti nebūt vienaldzīgiem un informēt par situācijām, kad valstspiederīgajiem Īrijā ir nepieciešama palīdzība.

Pievieno komentāru

Pasaulē

Orbāns izmanto referendumu
Orbāns izmanto referendumu  13   

"Vai jūs piekrītat, ka Eiropas Savienība var likt obligāti pārvietot uz Ungāriju citu valstu pilsoņus pat bez Ungārijas...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0