Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Bertāns negūst punktus Spurs uzvarētā mājas spēlē

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns otrdien NBA regulārā turnīra spēlē tika laukumā vien uz trim minūtēm, bet viņa pārstāvētā Sanantonio Spurs vienība savā laukumā ar 122:114 (30:30, 37:41, 25:19, 30:24) pārspēja Minesotas Timberwolves.

Šobrīd, kad aizvadīta tieši puse sezonas, Spurs 41 spēlē svinējuši 32 panākumus, kas ir otrs labākais rādītājs visā līgā.

Bertāns šoreiz laukumā pavadīja tikai trīs minūtes, bet pa to laiku ne ar ko neatzīmējās, maču noslēdzot ar +/- rādītāju -6, kas bija dalīts sliktākais komandā.

Spurs sastāvā 34 punktus iemeta Kavai Lenards, kamēr 29 punktus pievienoja Lamarkuss Oldridžs.

Savukārt Timberwolves rindās ar 27 punktiem un 16 atlēkušajām bumbām izcēlās Karls Entonijs Taunss, bet 21 punktu un 14 rezultatīvas piespēles pievienoja spānis Rikijs Ruvio.

Šis mačs iesākās abu vienību līdzvērtīgā cīņā, bet otrajā ceturtdaļā Timberwolves ieguva lielāku pārsvaru, kas tai pirmo puslaiku ļāva noslēgt ar četru punktu pārsvaru (71:67).

Tikmēr Bertāns šajā spēlē iesaistījās otrā ceturkšņa sākumā, bet vairāk nekā trīs minūšu laikā ne ar ko ievērības cienīgu neizcēlās.

Savukārt vadībā turpināja atrasties Timberwolves, tomēr lūzumu Spurs panāca trešo un ceturto ceturtdaļu mijā, kad izdevās veikt 20:2 izrāvienu un izvirzīties vadībā ar 103:92.

Noslēdzošajās pamatlaika minūtēs Minesotas klubam tā arī neizdevās atbildēt ar ko līdzīgu, tāpēc viesiem bija jāsamierinās ar zaudējumu.

Bertāns laukumā tā arī vairs neatgriezās.

Nākamajā mačā Spurs laukumā viesosies arī Denveras Nuggets komanda.

Grega Popoviča vadītā Spurs komanda ar 32 panākumiem 41 mačā joprojām atrodas stabilā Rietumu konferences otrajā pozīcijā, tomēr jau par trīs uzvaru tiesu atpaliekot no pērnās sezonas līgas finālistes Goldensteitas Warriors.

Savukārt Timberwolves ar 14 panākumiem 42 mačos ir Rietumu konferences 14.vietā.

Tikmēr latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas Knicks vienība ar 18 uzvarām 42 cīņās ir Austrumu konferences 11.pozīcijā.