Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Porziņģis paliek malā, Knicks tiek galā ar Bulls

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis ceturtdien sāpošās Ahileja cīpslas dēļ izlaida ceturto NBA regulārā turnīra spēli sezonā, bet viņa pārstāvētā Ņujorkas Knicks vienībā savā laukumā ar 104:89 pārspēja Čikāgas Bulls. Zīmīgi, ka tā ņujorkiešiem ir vien otrā uzvara pēdējās 11 spēlēs.

Jau no spēles pirmajā minūtēm mājinieki izvirzījās vadībā, minimāli uzvarot arī pirmo ceturtdaļu (24:22), bet Bulls priekšā tika otrā spēles ceturkšņa vidū. Līdzīgā cīņā pirmo puslaiku ar 54:51 uzvarēja Knicks vienība. Spēles otro pusi ņujorkieši aizvadīja lieliski, uzvarot to ar 50:38, bet visā spēlē svinēja panākumu ar 15 punktu starpību - 104:89.

Porziņģa prombūtnē Karmelo Entonijs guva 23 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, savukārt lietuvietis Mindaugs Kuzminsks pievienoja 19 punktus, bet par neierašanos uz spēli šonedēļ ar 200 000 ASV dolāru sodītais Deriks Rouzs pret savu bijušo klubu guva 17 punktus. Zem groziem ļoti produktīvi darbojās Joakims Noā (12 punkti, 15 atlēkušās) un Kails O'Kvins (12+11).

Viesiem, kuri spēlēja bez līdera Džimija Batlera, 22 punktus guva Dveins Veids.

Kristapu turpinās novērot komandas medicīniskais personāls, kopīgi ar treneriem izlemjot, kad latvietis varēs atgriezties laukumā. Iepriekš šosezon viņš sāpošās Ahileja cīpslas dēļ jau izlaida trīs spēles pēc kārtas.

Ar 18 uzvarām 40 spēlēs Ņujorka Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem 11.vietu.

Nākošajā spēlē svētdien Knicks viesosies Toronto pie Raptors.