Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

papildināta - Latvijas karogu Pekinā nesīs Vasiļevskis

Gluži kā pirms četriem gadiem Atēnās, arī Pekinas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā Latvijas karogu nesīs šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis. Tā trešdien nolēma Latvijas olimpiskās komandas vadība, konsultējoties ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) galvenajām amatpersonām, Dienai pavēstīja Latvijas delegācijas Pekinā preses pārstāve Marita Vilciņa. 

Tā kā jau nākamajā dienā pēc olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas vairākiem Latvijas sportistiem ir paredzēti pirmie starti, bet vēl virkne sportistu ieradīsies Pekinā pēc 8.augusta, karognesēja izvēlēšanai nebija plašas iespējas.

"Nebija, ko minēt citus kandidātus. Apspriedāmies un apdomājām, izrunājām, ko paši sportisti iepriekš izteikušies medijos par savu gatavību nest vai nenest karogu, un nonācām pie secinājuma, ka karognesējs varētu būt Vadims [Vasiļevskis]. Viņš piekrita," komentēja Vilciņa.

Jau vēstīts, ka atklāšanas ceremonijā tomēr nepiedalīsies Latvijas izlases basketbolistes, kurām nākamajā dienā paredzēta pirmā spēle ar Krievijas izlasi.

Citi

Vairāk Citi