Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Pēc Turīnas Juventus zaudējuma saasinās cīņa par Itālijas čempionu titulu

Negaidītu zaudējumu svētdien piedzīvoja pēdējo gadu Itālijas čempione futbolā Turīnas Juventus, saasinājis cīņu par A sērijas titulu.

Juventus svētdien izbraukumā ar 1:2 (0:1) piekāpās Florences Fiorentina, pārtraucot četru uzvaru sēriju.

Fiorentina pretinieku meistarībai lika pretī cīņassparu, kas vainagojās panākumiem, jo rezultātu 37.minūtē atklāja mājinieku futbolists Nikola Kaliničs, bet 54.minūtē Milans Badeļs panāca jau 2:0.

Dueļa 58.minūtē Gonsalo Igvains gan vienus vārtus atguva, taču Juventus nespēja mača turpinājumā kaut vai panākt neizšķirtu.

"Šāds rezultāts parāda, ka sezona ir tālu no beigām," izteicās "Juventus" galvenais treneris Masimiljāno Alegri. "AS Roma un Napoli ir mums pavisam tuvu, tāpēc cīņa par čempionu titulu varētu ilgt līdz pat sezonas beigām."

Tuvākās Juventus sekotājas svētdien tika pie uzvarām. AS Roma izbraukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja Udinese futbolistus, vienīgos vārtus pirmajā puslaikā gūstot Radjam Naingolanam.

Savukārt Napoli ar 3:1 (0:0) savu skatītāju priekšā pārspēja Pescara.

Itālijas A sērijas kopvērtējumā līderei Juventus ir 45 punkti 19 mačos, kamēr AS Roma ir 44 punkti 20 spēlēs. Savukārt 41 punktu iekrājusi Napoli.

Pirmajam četriniekam ar 40 punktiem seko Romas Lazio, kas svētdien savā laukumā ar 2:1 (1:1) pārspēja Atalanta.