Ceturtdiena, 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Dinamo uzbrucējam Bičevskim pārkāpuma dēļ nāksies šķirties no aptuveni 800 eiro

Rīgas Dinamo uzbrucējs Māris Bičevskis par pārkāpumu mačā pret Jaroslavļas Lokomotiv komandu saņēmis naudas sodu, vēsta Kontinentālā hokeja līga (KHL).

Dinamo, uzsākot šīs sezonas tālāko un ilgāko izbraukumu, pirmdien viesos ar 1:3 piekāpās Lokomotiv komandai. Bičevskis pamatlaika pēdējā minūtē pārkāpa noteikumus pret pretinieku, taču tiesneša svilpe nesekoja.

Trešdien KHL Disciplinārā komiteja lēmusi, ka Bičevskim par klupināšanu jāpiešķir lielais sods un noraidījums līdz spēles beigām jeb 5+20 soda minūtes. Tāpat Bičevskim būs jāmaksā naudas sods, kas pēc disciplinārā reglamenta 26.panta 1.10.apakšpunkta ir 50 000 rubļu (800 eiro). Par šādu pārkāpumu hokejisti var saņemt pat trīs spēļu diskvalifikāciju, taču Bičevskis, kuram šis ir pirmais lielais sods sezonā, ticis cauri sveikā.

Patlaban 25 gadus vecais Bičevskis šosezon 39 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, būdams viens no rezultatīvākajiem komandas uzbrucējiem.

Bičevskis Dinamo komandu pārstāv kopš 2011.gada, bet viņa rezultatīvākā sezona bija pirms diviem gadiem, kad 52 spēlēs tika gūti pieci vārti un atdotas 11 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Dinamo ar 42 punktiem 48 spēlēs ir pēdējā vietā Rietumu konferencē, no pirmā astotnieka atpaliekot 30 punktus.

Dinamo komanda devusies sezonas tālākajā izbraukumā - ceturtdien tai gaidāma spēle ar Oskara Bārtuļa pārstāvēto Vladivostokas Admiral vienību, sestdien paredzēts duelis ar Habarovskas Amur, bet pirmdien ar Pekinas Kuņluņ Red Star. Ir liela iespējamība, ka rīdzinieki cerības uz izslēgšanas turnīru zaudēs jau nedēļas nogalē, bez "play-off" paliekot trešo sezonu pēc kārtas.