Daugaviņš šajā spēlē divreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un zaudēja trīs iemetienos

Daugaviņa pārstāvētā Torpedo cieš "sauso" zaudējumu pret Spartak

Latvijas izlases uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas Torpedo, kuru trenē Pēteris Skudra ar asistentu Ģirtu Ankipāni, pirmdien cieta zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē.

Torpedo viesos ar rezultātu 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) piekāpās Maskavas Spartak, kur treneru kolektīvā strādā Viktors Ignatjevs.

Mača rezultātu pirmā perioda vidū atklāja mājinieks Raiens Stoa, kurš prasmīgi nospēlēja pie pretinieku vārtiem un iebakstīja ripu vārtos. Pēc 20 minūtēm Spartak aizsardzības zonā lūza Torpedo hokejista nūja, kas ļāva pie ripas nokļūt Sergejam Šmeļovam, kurš vienatnē aizslidoja līdz viesu vārtiem un dubultoja maskaviešu pārsvaru.

Trešā perioda sākumā Daugaviņš aktīvi nospēlēja pie pretinieku vārtiem, bet jau nākamajā pretuzbrukumā Spartak guva trešos vārtus, precīzi metot Mihailam Plotņikovam. Līdz pamatlaika beigām bija atlikušas vairāk nekā 17 minūtes, bet Torpedo nespēja atspēlēties un cieta zaudējumu ar rezultātu 0:3.

Markuss Svensons Spartak komandas vārtos atvairīja 17 pretinieku mestās ripas.

Daugaviņš šajā spēlē laukumā bija 17 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un zaudēja trīs iemetienos. Daugaviņš šosezon 22 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.