Rīgā +5 °C
Piektdiena, 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Girgensons spēlē nepilnas deviņas minūtes Sabres piedzīvotā zaudējumā

Latvijas vienīgais šī brīža Nacionālās hokeja līgas (NHL) hokejists Zemgus Girgensons sestdien nospēlēja nepilnas deviņas minūtes, bet viņa pārstāvētā Bufalo Sabres mājās ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) zaudēja Bostonas Bruins komandai.

Sabres komandai pārtrūka divu uzvaru sērija, savukārt Girgensons uz ledus pavadīja astoņas minūtes un 39 sekundes, kas viņam ir otrs mazākais laiks šajā sezonā.

Latviešu uzbrucējs, kurš rezultativitātes punktus nav guvis jau 13 mačos pēc kārtas, arī šoreiz darbojās Sabres ceturtajā uzbrucēju virknējumā, izdarot vienu spēka paņēmienu un maču beidzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

Bruins rezultātu atklāja pirmajā trešdaļā, kad precīzs bija Davids Krejči, savukārt trešā perioda Patrīss Beržerons viesu pārsvaru dubultoja. Cīņas 50.minūtē Evanders Keins, gūstot savus pirmos vārtus sezonā, starpību samazināja līdz minimumam, tomēr izglābties no zaudējuma Bufalo komanda nespēja.

Iepriekšējos divos mačos Sabres ar 5:4 uzvarēja Otavas Senators un ar 4:3 pārspēja Ņujorkas Rangers. Tikmēr Bruins tika pie trešās uzvaras pēdējos četros mačos.

Girgensons šosezon 24 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -5.

Sabres komanda šosezon 24 spēlēs tikusi pie 23 punktiem, kas dod priekšpēdējo, 15.vietu Austrumu konferencē. Tikmēr Atlantijas divīzijā Bufalo vienība ir pēdējā, astotajā, pozīcijā.

Tikmēr Bruins ar 29 punktiem 25 spēlēs ir Austrumu konferences sestajā pozīcijā.

Nākamo maču Sabres aizvadīs pirmdien, kad viesosies pie Vašingtonas Capitals komandas.