Kristovskis: Saskaņa mainās 64

Vienotības līderis Ģirts Valdis Kristovskis uzskata, ka ir redzamas daudzas pazīmes, ka Saskaņas centrs mainās. “Ja runājam par Saskaņu, tagad mēs redzam arī viņiem daudzas pazīmes, kas liecina, ka arī viņi mainās un parādās rietumnieciskas ievirzes pazīmes,” viņš saka intervijā Neatkarīgajā.

Ģ.V.Kristovskis neizslēdz nekādas kombinācijas, kādas varētu pastāvēt politisko partiju starpā, taču par Vienotības tuvākajiem sabiedrotajiem redz Nacionālo apvienību TB/LNNK Visu Latvijai! un ZZS.

Jau ziņots, ka politisko partiju reitingi liecina, ka Saskaņas centram šobrīd ir vislielākais vēlētāju atbalsts. Tās līderis ir Jānis Urbanovičs.

Tautas partijas priekšsēdētājs Andris Šķēle savukārt intervijā Latvijas Avīzē “vēlas atvēsināt Urbanoviča kunga dedzīgo vēlēšanos” kļūt par premjeru.

“Vismaz savos kontaktos ar politisko spēku vadītājiem neesmu jutis, kas viņi nokļūstot Saeimā, gribētu atbalstīt tieši Urbanoviča kandidatūru premjera amatam. Neesmu to dzirdējis mūsu apvienībā, ZZS vai TB/LNNK vadību izsakām kaut kādu atbalstu, ar Vienotību man nav izdevies to apspriest,” saka A.Šķēle.


Pievieno komentāru

Politika

Vēl aktuāli