Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Citi

Smukulis pirmo reizi nosaukts par Latvijas labāko riteņbraucēju

Gatis Smukulis trešdien pirmo reizi karjerā tika nosaukts par Latvijas gada labāko riteņbraucēju, trešdien tika noskaidrots Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) 130 gadu jubilejas pasākumā. Savukārt par Latvijas labāko jauno riteņbraucēju nosaukta Vineta Pētersone.

FOTO: Pasaules kauss kamanu suņu sportā Ādažos(3)

Nedēļas nogalē Ādažu novada skaistajā un mājīgajā atpūtas bāzē Gungas tika aizvadīts grandiozākais gada notikums kamanu suņu sportā – Latvijas atklātais čempionāts bezsniega apstākļos 2016, kurš ir arī seriāla Baltijas kauss 2016 5.posms un IFSS (Starptautiskā kamanu suņu sporta federācija) Pasaules kausa 2016./2017.gada sezonas posms. Četrās kategorijās un 17 dažādās klasēs, kur kopā sacentās pāri par 180 dalībniekiem no astoņām valstīm, uzvaras un godalgotas vietas izcīnīja arī vairāki Latvijas pārstāvji - Artūrs Jakobsons triumfēja divu suņu skūteru Open klasē un Ilze Dombrovska velokamanās Nordic klasē, kamēr trīs izcīnīja otrās vietas, bet četri mūsējie ieguva trešās vietas.

ESPN: Kļičko guvis traumu un decembrī necīnīsies ar Džošua

Boksa smagsvars Vladimirs Kļičko guvis traumu un šogad neatgriezīsies ringā, līdz ar to 10.decembrī nenotiks viņa un Entonija Džošua cīņa, kurā paredzēts sadalīt vairākas pasaules čempiona jostas, vēsta ietekmīgais Ziemeļamerikas sporta medijs ESPN.

Latvijas junioru pāris noslēdz astoņnieku pasaules čempionātā Latīņamerikas dejās

Latvijas reitinga otrais pāris Ņikita Toms un Linda Āboltiņa pārsteidza ar lielisku sniegumu Kišiņevā notikušajā Pasaules čempionātā Junioriem II (14-15 g.) Latīņamerikas (LA) dejās, iegūstot 8.vietu un paliekot tūlīt aiz fināla. Tas ir labākais rezultāts mūsu valstij šajā grupā LA deju programmā pēdējos piecos gados pasaules čempionātos, kas notikuši ārpus Latvijas.

Valilijs: Briedis ir augstas klases bokseris

Mairis Briedis ir ļoti augstas klases bokseris, jo ne velti savas karjeras laikā ir izcīnījis tik daudz uzvaru ar nokautu, pēc sestdien aizvadītās cīņas atzinis latvieša uzvarētais pretinieks Saimons Valilijs.

Sagans pārspēj Kavendišu un otro gadu pēc kārtas triumfē pasaules čempionātā

Svētdien Kataras galvaspilsētā Dohā notiekošajā pasaules čempionātā elites vīru grupas braucienā skaistā cīņā finiša spurtā uzvarēja Slovākijas riteņbraucējs Peters Sagans, kļūstot par divkārtēju čempionu. Abi Latvijas braucēji, Māris Bogdanovičs un Andžs Flakis, lielajā vējā un karstumā starp 54 finišu sasniegušajiem dalībniekiem nebija.