Sāk tirgot biļetes uz OS kvalifikācijas turnīru hokejā

  • 0
  • Pievienot

No 3. decembra visās BIĻEŠU SERVISS tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv tiek sākta biļešu tirdzniecība uz Olimpiskā kvalifikācijas hokeja turnīra spēlēm, kas no 7. līdz 10. februārim norisināsies Arēnā Rīga, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Atkarībā no sektora vienas biļetes cena līdz 13.01. (ieskaitot) būs 10, 7 un 5 lati. No 14. janvāra – 12, 9 un 6Ls. Biļetes paketē uz visām trim spēļu dienām kopā, visu laiku cenas nemainīgas: 30, 21 un 12 lati. Uzrādot attiecīgo apliecību, skolēni, studenti, pensionāri un invalīdi biļeti (paku) varēs iegādāties ar 50% atlaidi. Invalīdiem ratiņkrēslos, iepriekš piesakoties LHF, ieeja brīva, pavadonim biļete ar 50% atlaidi no Ls 5 (6). Iegādātā biļete būs derīga uz abām dienas spēlēm.
Grupu biļetes skolēniem uz vienu dienu – ne mazāk par 10 cilvēkiem, uz katriem 9 skolēniem viens pieaugušais pavadonis – 2Ls. Rakstveida pieteikumu sūtīt uz e-pastu: aleksandra@lhf.lv, tālrunis informācijai: 29826337

Latvijas hokeja valstsvienība ir trīs soļu attālumā no sava ceturtā starta pēc kārtas Ziemas olimpiskajās spēlēs, kas 2014. gadā notiks Sočos, Krievijā. Šie trīs soļi mūsu komandai jāveic  2013. gada 7., 8. un 10. februārī, samērojoties spēkiem Arēnā Rīga ar Lielbritānijas, Kazahstānas un Francijas izlasēm. 

Uzdevums nebūs viegls. Mūsu pretinieki būs Francijas izlase, kuri pasaules rangā ir 14. vietā, pēdējos pasaules čempionātos ir bijusi augstāk par Latviju; Kazahstāna – rangā  17. vietā, kazahus trenē labi pazīstamais treneris Vladimirs Krikunovs; Lielbritānijas izlase – pasaules reitingā ieņem 21. vietu. Visi trīs Latvijas pretinieki uz Rīgu brauks ar mērķi uzvarēt turnīrā un iegūt vienīgo ceļazīmi uz 2014. gada Ziemas olimpiskajām spēlēm.

Pievieno komentāru

Hokejs

Pēc punktiem pie Ābola
Pēc punktiem pie Ābola   

Principiāla spēle, jo konkurentu nometnē būs bijušais treneris un divi bijušie spēlētāji. Rīgas Dinamo nākamo...

Vadības grožus vēl nedod
Vadības grožus vēl nedod  6   

Tuvojoties gadskārtējam kongresam un pirms tā publiskajā telpā klīstošajām runām par iespējamajām pārmaiņām vadībā,...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0