Skrastiņa un Bārtuļa hokeja nometnē jauniešiem piedalīsies NHL speciālisti

  • 0
  • Pievienot

Svētdien, 10. jūnijā sākās Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa hokeja nometne bērniem un pusaudžiem vecumā no septiņiem līdz 16 gadiem. Jau otro gadu pēc kārtas leģendārā Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa hokeja meistarības nometne pulcē jaunos hokejistus, kas gatavi likt lietā visus spēkus, lai pasaulē atzītu profesionāļu un vietējo hokeja zvaigžņu vadībā uzlabotu savas hokeja spēles iemaņas, portālu Diena.lv informēja nometnes pārstāve Baiba Bārtule.

Šovasar Jelgavas ledus hallē norisināsies divas hokeja nometnes – no 10. līdz 15. un no 17. līdz 22. jūnijam, bet dedzīgākajiem jauniem hokejistiem, kuri pieteikušies abām nometnēm, būs iespēja trenēties visas 12 dienas. Kopumā šogad dalībnieku atsaucība bijusi divas reizes lielāka nekā pērn, un nometnei pieteikušies vairāk nekā 140 jaunie censoņi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas, Zviedrijas, Somijas un ASV.

Šovasar, līdzīgi kā iepriekšējā gadā, savās zināšanās dalīsies vairāki speciālisti no ārvalstīm – slidošanas tehnikas speciālists Vjačeslavs Kuzņecovs no NHL kluba Filadelfijas Flyers, ripas kontroles un metienu tehnikas speciālists Tims Turks no Motreālas Canadians, kā arī Dions Del Monte no Toronto, Kanādas. Paredzēts, ka paraugtreniņos piedalīsies arī KHL un NHL spēlētāji un speciālisti. 

Nometnē bērni dalās vairākās vecuma grupās. Dienā ir paredzēti divi ledus treniņi un viena ārpus ledus nodarbība. Kaut arī treniņi pārsvarā norisinās angļu valodā, kā atzīst paši dalībnieki, tas nevienam problēmas nesagādājot.

„Pēc pirmās aizvadītās nometnes dienas, mūs, nometnes organizētājus, visvairāk iepriecina tas, ar kādu degsmi, aizrautību un apņemšanos bērni piedalās treniņos. Viņu nopietnā attieksme, disciplinētība un spēja koncentrēties ir apbrīnojama!” savā sajūsmā dalās Oskars Bārtulis. „Esam gandarīti redzēt bērnus, kas piedalījās pagājušā gada nometnēs un šogad atkal ir jauno censoņu ierindā, lai turpinātu spodrināt savas hokeja spēles prasmes.”

Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa hokeja nometnes organizatori izsaka lielu pateicību viesiem nometnes sponsoriem – VAS Latvijas dzelzceļš, sportslukss.lv, sportacentrs.com, A/S Smiltenes Piens , Mārtiņa Beķereja, Zaķumuižas ūdens, Drukas Divīzija, jo viņu atbalsts ir nenovērtējams nometnes pastāvēšanā.

Pievieno komentāru

Hokejs

Pēc punktiem pie Ābola
Pēc punktiem pie Ābola   

Principiāla spēle, jo konkurentu nometnē būs bijušais treneris un divi bijušie spēlētāji. Rīgas Dinamo nākamo...

Vadības grožus vēl nedod
Vadības grožus vēl nedod  6   

Tuvojoties gadskārtējam kongresam un pirms tā publiskajā telpā klīstošajām runām par iespējamajām pārmaiņām vadībā,...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0