Laika ziņas
Šodien
Migla

Motoru sports

VIDEO: Aizraujošais motosports un ceļošana raidījumā ZeKurbulis

Diena.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 19. janvārī no plkst. 19.30 skatīties jaunāko autosporta raidījumu ZeKurbulis. Raidījumā viesosies improvizators un radio dīdžejs Kaspars Breidaks, moto freestyle braucējs Jānis Rozītis un ceļotājs, moto kustības entuziasts Andis Pikāns.

Somu pilots Botass pievienojas F-1 komandai Mercedes

Somu pilots Valteri Botass oficiāli noslēdzis līgumu ar šī brīža vadošo Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta komandu Mercedes, pirmdien pavēstīja vienība. Vispirms pirmdienas pēcpusdienā Botasa līdz šim pārstāvētā komanda Williams paziņoja, ka atbrīvo somu, lai viņš varētu doties uz Vācijas komandu, bet nepilnu pusstundu vēlāk Mercedes oficiāli paziņoja par somu pilota pāreju. Līdz ar to Botass kļuvis par trīskārtējā F-1 čempiona Lūisa Hamiltona no Lielbritānijas komandas biedru.

VIDEO: Divkārtējais pasaules čempions ātrumlaivām un folkreiss raidījumā ZeKurbulis

Diena.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 12. janvārī no plkst. 19.30 skatīties jaunāko autosporta raidījumu ZeKurbulis. Raidījumā viesosies divkārtējs pasaules čempions F4 ātrumlaivās Ņikita Licijs, Baltijas autošosejas čempionāta (BaTCC) organizators Andis Meilands un Latvijas Automobiļu federācijas pārstāvis Viesturs Saukāns.

Dakarā iebrauca kā uzvarētājs savā klasē

Traumēts neskaitāmas reizes, taču tas nav mazinājis slāpes pēc adrenalīna. Itālis Stefano Kjusi jau deviņus gadus dzīvo Latvijā, un tieši te arī sācis īstenot tālu bērnības sapni – startēt rallijreida sacensībās ar motociklu. "Man palaimējās. Kad uzzināju, ka Jānis Vinters dzīvo netālu no manis, centos atrast iespēju ar viņu iepazīties. Kad sekoju līdzi Dakaras rallijreidam Āfrikā, viņš tomēr bija viens no vadošajiem braucējiem, sava sporta veida ikona. Tagad esam labi draugi," rallijreida karjeras sākuma iemeslu nosauc Kjusi, kurš uz interviju lauztas kājas dēļ ieradies ar kruķiem. Tieši šīs traumas dēļ viņam vajadzēja izlaist šī gada Africa Eco Race jeb par "īsto Dakaras ralliju" dēvētās sacensības.

Līderu problēmas ļauj Desprē pārņemt vadību Dakarā

Pēc vairāku līderu problēmām par Dienvidamerikā notiekošā Dakaras rallijreida līderi vieglo automobiļu klasē pēc ceturtā posma ceturtdien kļuva francūzis Sirils Desprē, turklāt arī motociklu klasē pēc kritiena izstājās pašreizējais čempions Tobijs Praiss, kamēr kopvērtējuma līderis saņēma stundas sodu.

Video: sacīkšu jaunumi un auto iegādes padomi raidījumā ZeKurbulis

Diena.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā šovakar, 22. decembrī no plkst. 19.30 skatīties jaunāko autosporta raidījumu ZeKurbulis. Raidījuma viesi šoreiz būs autosportists Konstantīns Calko, vairākkārtējs enduro Latvijas un Baltijas čempions Lauris Ermanis un auto eksperts Ilmārs Līkums.

Rallijs Sarma 2017 maina formātu – visi notikumi vienā dienā

Tradicionālais un Baltijā populārākais ziemas rallijs Sarma 2017. gadā pilnībā mainīs ierasto formātu – tas notiks tikai vienu dienu, un tas būs neierasti kompakts, tajā pašā laikā fantastiski dinamisks un interesants. Rallijs Sarma 2017 notiks 11. februārī Gulbenes, Druvienas un Lejasciema apkārtnē, un vienlaikus būs Latvijas rallija čempionāta un kausa, Vēsturisko automobiļu kausa un Latvijas Rallijsprinta čempionāta posms.