papildināta - Latvijas karogu Pekinā nesīs Vasiļevskis 11

  • 0
  • Pievienot

Gluži kā pirms četriem gadiem Atēnās, arī Pekinas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā Latvijas karogu nesīs šķēpmetējs Vadims Vasiļevskis. Tā trešdien nolēma Latvijas olimpiskās komandas vadība, konsultējoties ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) galvenajām amatpersonām, Dienai pavēstīja Latvijas delegācijas Pekinā preses pārstāve Marita Vilciņa. 

Tā kā jau nākamajā dienā pēc olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas vairākiem Latvijas sportistiem ir paredzēti pirmie starti, bet vēl virkne sportistu ieradīsies Pekinā pēc 8.augusta, karognesēja izvēlēšanai nebija plašas iespējas.

"Nebija, ko minēt citus kandidātus. Apspriedāmies un apdomājām, izrunājām, ko paši sportisti iepriekš izteikušies medijos par savu gatavību nest vai nenest karogu, un nonācām pie secinājuma, ka karognesējs varētu būt Vadims [Vasiļevskis]. Viņš piekrita," komentēja Vilciņa.

Jau vēstīts, ka atklāšanas ceremonijā tomēr nepiedalīsies Latvijas izlases basketbolistes, kurām nākamajā dienā paredzēta pirmā spēle ar Krievijas izlasi.

Pievieno komentāru

Citi

Gulbis: Man ir žēl Tsongas
Gulbis: Man ir žēl Tsongas  8

Latvijas vadošajam tenisistam Ernestam Gulbim nekad nav patīkami gūt uzvaru pēc pretinieka traumas, kā viņam tas...

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0