Laika ziņas
Šodien
Migla

Ziemas sports

Bendika paliek sešu sekunžu attālumā no PK kopvērtējuma punktiem

Latvijas biatloniste Baiba Bendika ceturtdien Itālijā sezonas sestajā Pasaules kausa (PK) posmā pieļāva piecas kļūdas šaušanā 15 kilometru individuālajā distancē, ieņemot 42.vietu un netiekot pie kopvērtējuma punktiem, no labākajām 40 dalībniecēm atpaliekot vien par sešām sekundēm.

Šorttreka izlases trenere Krievāne: Domājam par Phjončhanu, tēmējam uz Pekinu

Vienīgais Latvijas pārstāvis aizvadītajā nedēļas nogalē Turīnā notikušajā Eiropas čempionātā šorttrekā bija 19 gadus vecais Roberts Zvejnieks. Viņš vēl aizvien šorttrekā tiek klasificēts kā juniors, tāpēc rezultāti pieaugušo čempionātā nebija prioritāri, lai gan 14. vieta 500 metru distancē ir atzīstams sniegums. Īstie pārbaudījumi jeb sezonas svarīgākie mači Zvejnieku un vēl citus Latvijas jaunos šorttrekistus gaida nākamajā nedēļā, kad tiks aizvadīts pasaules junioru čempionāts.

Spītējot savainojumam, Andris Šics startēs pasaules čempionātā

Par spīti aizvadītajā nedēļas nogalē Siguldā notikušajā Pasaules kausa posmā gūtajam pleca savainojumam kamaniņu braucējs Andris Šics gatavojas startēt nākamnedēļ gaidāmajā pasaules čempionātā, aģentūrai LETA apliecināja Latvijas Kamaniņu sporta federācijas (LKSF) prezidents Atis Strenga.

FOTOREPORTĀŽA: Latvijas kamaniņu braucēji krāj godalgas Siguldā

Latvijas kamaniņu sportistiem šī nedēļas nogale Siguldas trasē, kur norisinājās Pasaules kausa sestais posms, nudien bija sekmīga. Protams, bija brāļu Šicu kritens, pēc kura Andris guvis traumu un centīsies atveseļoties līdz janvāra beigās gaidāmajām pasaules meistarsacīkstēm, tomēr viņu kolēģu starti atsvēra pieredzējušā dueta neveiksmi.

M.Dukuram astotais Eiropas čempiona tituls, Tomasam sudrabs(8)

Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukuri Vācijas trasē Vinterbergā sestdien ieņēma pirmās divas vietas Eiropas čempionātā skeletonā, kas reizē ir arī Pasaules kausa sezonas ceturtais posms. Trešais šoreiz Krievijas sportists Aleksandrs Tretjakovs.

Melbārdis Sanktmoricā labākais arī četriniekos

Latvijas titulētais bobsleja četrinieks ar pilotu Oskaru Melbārdi un stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu sestdien Šveices trasē Sanktmoricā triumfēja Eiropas kausa posma sacensībās, vēsta Latvijas Bosbleja un skeletona federācija (LBSF).