Lai izpildītu solījumu, vīrietis ar kājām mēros ceļu no Alūksnes novada līdz Rīgai 3

  • 0
  • Pievienot

Uldis Bertuks, orientēšanās sporta pasaules čempiona Edgara Bertuka tēvs, bija devis sev solījumu - ja dēls izcīnīs zelta medaļu, tad viņš ir gatavs veikt ar kājām ceļu no Alūksnes novada Strautiņiem līdz Rīgai. Tēvs solījumu pildīs - 27.septembrī plkst. 7 no rīta Uldis dosies savā gājienā no Strautiņiem līdz pat Juglai, portālu Diena.lv informēja Latvijas Orientēšanās federācijas preses dienests.

Gandrīz 200 kilometru garo maršrutu viņš plāno veikt četrās dienās, pa vidu pārnakšņojot pie orientēšanās draugiem Gaujienā, Jaunraunā un Siguldā. U.Bertuka gājienam būs iespējams sekot līdzi tiešsaistē, jo viņš izmantos GPS ierīci (sekot varēs mansgps.lv). Tāpat arī Edgars ir apsolījis tēti atbalstīt ar regulāriem ierakstiem savā Twitter.com kontā (@beercis) un Facebook.com fanu lapā un, iespējams, arī Latvijas Orientēšanās Federācijas mājaslapā www.lof.lv.

Jau ziņots, ka E.Bertuks 17.jūlijā izcīnīja Latvijai pirmo pasaules čempionāta zelta medaļu orientēšanās sportā.

Apņemšanos tik garu ceļu veikt ar kājām U.Bertuks sev bija apsolījis šī gada pavasarī, kad dēls bija nesen kļuvis par pilna laika sportistu un kādā garākā, garlaicīgā skrējienā viņš sev novēlēja - ja Edgars pasaules čempionātā izcīnīs medaļu, viņš ar velosipēdu no Strautiņiem aizbrauks līdz Rīgai, bet, ja Edgars izcīnīs zelta medaļu, tad šo pašu ceļu viņš ir gatavs veikt kājām.


Pievieno komentāru

Tautas ziņas

Vēl aktuāli

+
Lasi vēlāk
0