Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Šodien

ASV Senāts apstiprina Augstākās tiesas tiesnesi Eimiju Baretu

ASV Senāts pirmdien apstiprināja konservatīvo juristi Eimiju Koniju Baretu Augstākās tiesas tiesneša amatā, nodrošinot pretrunīgi vērtētu uzvaru ASV prezidentam Donaldam Trampam astoņas dienas pirms prezidenta un Kongresa vēlēšanām.

Lai cilvēkiem būtu prieks nodot pudeli © DIENA

Tieši tāpēc, ka nevienam Latvijā nav iepriekšējās pieredzes, mēs redzam, ka ir iespēja paskatīties, ko dara citi, un ieviest modernāku risinājumu, – intervijā Romānam Meļņikam saka Nulles depozīta vadītājs Arnis Salnājs.

Franču preču boikots pieņemas spēkā © DIENA(1)

Musulmaņu valstīs aktīvi uzsākts boikotēt Francijā ražotās preces, tā nosodot Franciju par prezidenta Emanuela Makrona atbalstu pravieša Muhameda karikatūrām. Kuveitā un Katarā franču preces jau pazudušas no plauktiem, bet Saūda Arābijā, Jordānā un citviet sociālo mediju lietotāji izplata boikotējamo zīmolu sarakstus.

Ko neprot mūsu valdība © DIENA

Pagājušajā piektdienā Finanšu ministrija izplatīja preses relīzi Finanšu ministrs Jānis Reirs tiekas ar radošo organizāciju pārstāvjiem par izmaiņām autoratlīdzību saņēmējiem. Relīzē bija sacīts: ""Mēs turpinām darbu un diskusijas. Šobrīd strādājam pie papildu kompensējošu pasākumu piedāvājuma nozarei,» norāda finanšu ministrs Jānis Reirs." Tajā pašā dienā aģentūra LETA vēstīja, ka "Francija piešķirs 115 miljonu eiro palīdzībai kultūras sektoram, paziņojusi [Francijas] Kultūras ministrija".

Jurašu uzņēmums ietaupa uz nodokļu rēķina © DIENA(5)

Kamēr satiksmes ministrs, Jaunās konservatīvās partijas pārstāvis Tālis Linkaits mēģina atrast risinājumus auto pircēju aplikšanai ar jaunu nodokli budžeta papildināšanas vārdā, šīs pašas partijas valdes locekļa, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāja Jura Juraša ģimenes uzņēmums ietaupa uz nodokļu rēķina, savam biznesam izmantojot Igaunijā reģistrētu transporta furgonu.

Kariņš un VM plāns

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš paudis bažas par to, ka Veselības ministrijas sagatavotais Covid-19 ierobežošanas plāns nav saprotams.

Kalendārs

Oktobris, 2020
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8