Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Šodien

Pēta akcīzes nodokli Baltijas valstīs © DIENA

Šajā nedēļā tika prezentēts pētījums Akcīzes nodokļa politika Baltijas valstīs: alkoholiskie dzērieni, bezalkoholiskie dzērieni un tabakas izstrādājumi. Pētījuma mērķis bija analizēt akcīzes nodokļa politiku Baltijas valstīs no dažādiem aspektiem (budžeta ieņēmumu, patērētāju interešu un sabiedrības veselības aspekta, kā arī vēl citiem aspektiem).

Kad mīlestība prasa varonību. Dž. Dž. Džilindžers atgriežas Daugavpils teātrī ar izrādi XXL © DIENA

Daugavpils teātra aktieris Mihails Abramovs savu jaunāko lomu izrādē XXL raksturo vienkārši: «Toms ir izskatīgs, situēts jauns cilvēks, kurš strādā reklāmas aģentūrā. Profesijā sevi ir pierādījis, viņam veicas, bet privātajā dzīvē puisis ir neuzņēmīgs un neizlēmīgs. Viņam nav kodola. Vecpuisis? Nu vai tad tāds jēdziens mūsdienās pastāv? Teiksim – neprecējies."
Reklāmraksts

Telefoni jāuzlādē bieži un nelielās porcijās

Ik dienu mēs uzlādējam vairākas ierīces, bet vai mēs to darām pareizi? Cik ilgi un cik daudz telefoni ir jāuzlādē, lai akumulators ne tikai ilgi kalpotu, bet arī saglabātu savu kapacitāti? Pareiza viedtālruņu uzlāde joprojām ir viena no aktuālākajām tēmām pat mūsdienu IT telpā, tāpēc apskatīsim galvenos punktus, kas palīdzēs pagarināt ierīces akumulatora darbības laiku.
Reklāmraksts

Viss, kas jāzina par īpašuma apdrošināšanu

Mājas ir vieta, kas ietver sevī visas mūsu dzīvē svarīgākās lietas – ģimeni un mīļos, ieguldīto darbu un personīgo miera ostu. Tiesa, dažkārt mēs uztveram to kā pašsaprotamu, bet diemžēl neviens nav pasargāts no nejaušību izraisītiem negadījumiem. Ja nu vienīgi Tu jau esi noformējis īpašuma apdrošināšanas polisi. Tad gan vari būt drošs, ka arī Tavas mājas ir drošībā.

Ar Covid-19 mirušo skaits pārsniedz miljonu © DIENA(2)

Gandrīz desmit mēnešu laikā, kopš parādījās pirmās ziņas par jaunā koronavīrusa izplatīšanos Ķīnas pilsētā Uhaņā, ar tā izraisīto slimību Covid-19 mirušo skaits pasaulē pārsniedzis miljonu, liecina Džonsa Hopkinsa universitātes ASV apkopotie dati. Eksperti brīdina, ka īstais mirušo un inficēto skaits ir krietni lielāks. Visvairāk mirušo ir ASV, Brazīlijā un Indijā, kurās kopā mirušo skaits sasniedz gandrīz pusi no pasaulē dzīvību zaudējušajiem. Pēdējo nedēļu laikā koronavīruss sācis straujāk izplatīties gandrīz visos pasaules reģionos, liekot atgriezties pie vasaras laikā atceltajiem ierobežojumiem.

KNAB soda FID priekšnieci © DIENA(12)

Izvērtējot Dienas publikācijā minētos faktus, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir saucis pie administratīvās atbildības Finanšu izlūkošanas dienesta (FID) priekšnieci Ilzi Znotiņu. KNAB informē, ka ierosināta administratīvā pārkāpuma lieta un saskaņā ar pārkāpuma laikā spēkā bijušo Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu (tagad tas zaudējis spēku) Znotiņai ir piemērots sods

Neliels uzvarošs karš © DIENA

Aizvadītās svētdienas rītā sākās plaša mēroga militāras sadursmes uz faktiskās robežas starp starptautiski neatzīto armēņu apdzīvoto Kalnu Karabahu jeb Arcahu un Azerbaidžānu.

Prestižs – no sakarīgas vadības, nevis kampaņām © DIENA(1)

Aktualizējusies problēma, ka valstī trūkst skolotāju. Šobrīd esot 474 vakances. Jāsaka – loģiski. Jau gadiem ilgst nestabilitāti vairojošas, nesaprotamas reformas, kuru mērķus, sasniedzamos uzdevumus, īstenošanai nepieciešamos resursus utt. neviens no ministriem, kas nākuši un gājuši, nespēja salikt, kā saka, uz papīra.

Zirnis joko - 30.09.2020. © DIENA

Bokseriem pirms cīņas ieteicams lasīt kvantu fizikas grāmatu – nespēja saprast ļoti sanikno un rada vēlmi cīnīties.

Ministriju Covid-19 pretrunas © DIENA(1)

Kamēr ekonomikas ministrs ceļ trauksmi, ka ierobežojumu saistībā ar Covid-19 dēļ cieš ekonomika, veselības ministre pauž, ka ekonomika cietīs vēl vairāk, ja nebūs striktu pasākumu slimības ierobežošanai.

Kalendārs

Septembris, 2020
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11