Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +2 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Šodien

Festivāls Positivus papildina programmu

Festivāla Positivus programmu papildina SAINt JHN, EarthGang, Ari Lenoksa, Georgia, Yves Tumor & Its band, Black Midi, FLOHIO, Working Men's Club, JC Stewart un Beissoul & Einius, pievienojoties jau iepriekš izziņotajiem A$AP Rocky, Džeimsam Bleikam un Of Monsters and Men.

ABLV 50 miljonu lietā vainotais Ivanovs apgalvo, ka Baltkrievijas specdienesti izmanto Latviju, lai izrēķinātos ar viņu(1)

LR Ģenerālprokuratūra, izmeklējot lietu par it kā 50 miljonu eiro naudas atmazgāšanas faktu caur likvidējamo ABLV Banku, publiski nosaukusi personu grupu, kura, pēc prokuratūras izmeklētāju domām, veikusi šo noziedzīgo nodarījumu. Kā noziedzīgā grupējuma vadītājs minēts Krievijas pilsonis Vjačeslavs Ivanovs. Pagājušonedēļ Šveicē Ivanovs sniedzis interviju žurnālām Dienas Bizness, stāstot gan par notikumiem, kas risinājušies pirms 10 gadiem Baltkrievijā, gan pavisam neseniem faktiem.

Neparādīja maksimumu © DIENA

Sapratnes trūkums pēc īsā sagatavošanās perioda un lielā atbildības nasta liedza divās saspringtās galotnēs gūt virsroku – tā neveiksmīgo 2021. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra sākumu skaidroja Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Roberts Štelmahers.

Grieķi cenšas bloķēt migrantu nometņu būvi © DIENA(1)

Grieķijas valdība paziņojusi, ka, neskatoties uz piecu Egejas jūras salu iedzīvotāju asajiem protestiem, neatkāpsies no saviem nodomiem būvēt tajās jaunus migrantu un bēgļu izvietošanas centrus, lai paātrinātu patvēruma lūgumu izskatīšanu un to migrantu deportāciju, kuru patvēruma lūgums noraidīts, vēsta Ekathimerini.com.

Ceļošanas ierobežojumus Covid-19 dēļ neieviesīs, bet jābūt piesardzīgiem © DIENA(4)

Līdz ar jaunā koronavīrusa Covid-19 izplatību Itālijā sabiedrībā pieaugušas bažas par tā atceļošanu arī uz Latviju, taču Latvijā joprojām nav identificēts neviens inficēšanās gadījums ar šo slimību. Krīzes vadības padomes sēdē, kas beidzās otrdien vēlu vakarā, atbildīgās amatpersonas apliecināja, ka medicīniskie dienesti ir augstā gatavībā reaģēt tieši uz individuāliem izsaukumiem.

Vai jauns skaidrās naudas "uznāciens"? © DIENA(2)

Latvijas neiekļūšana bēdīgas finanšu reputācijas valstu "pelēkajā sarakstā" noteikti vērtējama pozitīvi un varam atviegloti uzelpot par to, ka, iepriekš nespējot tikt galā ar naudas atmazgātājiem, šobrīd mums vairs nedraud potenciāla kredītreitingu samazināšana, aizdevumu sadārdzināšanās un problēmas ar starptautiskajiem norēķiniem.

Atbilstīgi prognozēm © DIENA(2)

Nupat uzskatāmi piepildījās atsevišķu analītiķu jau labu laiku iepriekš izteiktās prognozes, ka gadījumā, ja ASV Demokrātiskās partijas priekšvēlēšanās pārsvaru sāks gūt partijas vadībai netīkamais Bērnijs Sanderss, ir gaidāma šī politiķa publiska ieskaitīšana Krievijas aģentu sarakstā.

Koronavīruss tuvojas © DIENA

Kad sākās koronavīrusa izplatība Ķīnā, atbildīgie dienesti un amatpersonas bravūrīgi teica, ka ir gatavi situācijai, ja tas atklātos arī Latvijā. Nu, kad vīrusa izplatība nāk tuvāk, sāk paust "nopietnas bažas". Kas būs tālāk?

Kalendārs

Februāris, 2020
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8