Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +27 °C
Skaidrs
Piektdiena, 19. augusts
Melānija, Imanta

Šodien

Lielā izklīšana © DIENA

Īsta latvju māksla vienmēr ir orientējusies uz vietējo auditoriju, kas vasarā ir iekšzemes tūrisma dzinējspēks, – likumsakarīgi, ka arī izstādes cenšas izķert rīdziniekus tur, uz kurieni viņi ir devušies atpūsties

Splendid Palace kino sezonu sāk ar divām pirmizrādēm no Kannu kinofestivāla

Jaunajā kino sezonā kinoteātrī Splendid Palace gaidāmas divas Kannu kinofestivāla pirmizrādes - franču aktiera Luija Garela veidotā filma Tā jaunā pasaule un horvātu režisores Antonetas Alamatas Kusijanovičas filma Murēna, kas pagājušā gada Kannu kinofestivālā ieguva Zelta kameru par labāko debijas filmu. Abu filmu pirmizrādes notiks 26. augustā.

Augstas barjeras Minhenē © DIENA

Pārliecinošas uzvaras Eiropas čempionāta smiltīs turpina krāt Latvijas pludmales volejbolistes Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa, kuras Minhenē nokļuvušas soli no pusfināla. Uz to tiecas arī Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, kuriem gan astotdaļfināla barjera piektdien būs varen augsta – pretī būs dominējošie norvēģi Anderss Mols un Kristiāns Sērums.
Reklāmraksts

Septiņi padomi studentiem, kā ietaupīt naudu ikdienā

Studiju sākums daudzu dzīvēs iezīmē arī jaunas patstāvības augstumus. Neatkarīgi no tā, kas finansē mācības (valsts vai personīgie līdzekļi), studiju dzīve saistās ar zināmiem izdevumiem.

Par viltus kandidātiem un dilemmām © DIENA

Dilemma, vai pret partiju izvirzītajiem premjera amata kandidātiem, kuri paši nekandidē 14. Saeimas vēlēšanās, izturēties kā pret "zickandidātiem", kurus sabiedrības interesēs, lai tā it kā netiktu muļķota ar viltus izvēlēm, būtu kā īpaši jāiezīmē vai pat jāizslēdz no publiskajām partiju priekšvēlēšanu debatēm, ir vairāk ētiski pamatota, bet, ja iedziļinās, nav loģiski īpaši pamatota.

Nav dūmu bez uguns? © DIENA

Pēdējās dienās uzreiz vairākas augsta ranga Polijas amatpersonas publiski ir veltījušas neglaimojošus vārdus Vācijai.

Kalendārs

Augusts, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11