Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Šodien

Serbijas un Kosovas sarunās neizdodas panākt progresu

Serbijas prezidenta Aleksandra Vučiča un viņa Kosovas kolēģa Hašima Tači sarunās par abu valstu attiecību normalizēšanu, kas bija organizētas ar Eiropas Savienības (ES) starpniecību un noslēdzās piektdienas vakarā, tā arī nav izdevies panākt progresu.

Seksualitātē apjukusī Jūlija © DIENA

Būsim godīgi – lai par mani sāktu interesēties prese, man vienkārši vajadzēja apprecēt Artūru Skrastiņu, ir izteikusies Dailes teātra aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa. Attiecībā uz dzeltenās preses interesi Ilzes teiktajā varētu būt daļa patiesības (viens no nepamanīšanas iemesliem varētu būt tas, ka Ilze pieder tām sievietēm, kas dzīvē izskatās labāk nekā fotogrāfijās), bet nomināciju un balvu pēdējos gados ir arvien vairāk, viņa saņem ne jau par panākumiem laulības frontē, bet par spilgtām lomām teātrī. Karmena Karmenā, Ieva izrādē Mana māsa, Ļoļečka izrādē Peldošie – ceļojošie. II daļa, Žanna d’Arka, Marianna Laulības dzīves ainās, Stella Ilgu tramvajā, māsa Rečida izrādē Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu

Vācijā atliek avioreisu iereibuša otrā pilota dēļ(1)

Vācijā piektdien neilgi pirms plānotās pacelšanās tika atlikts avioreiss no Štutgartes uz Lisabonu, jo lidostas darbinieks pamanīja, ka lidmašīnas otrais pilots ož pēc alkohola un nestabili turas uz kājām, paziņoja policija un valsts prokuratūra.

Šī gada marts - vēsākais kopš 2013.gada

Šī gada marts Latvijā ir vēsākais kopš 2013.gada, liecina Global Forecast System un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Ugunsgrēkā Jūrmalā gājis bojā cilvēks

Piektdien ugunsgrēkā Jūrmalā bojā gājis cilvēks, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Spēļu rekrutēšana un propaganda © DIENA(3)

Spēlējot videospēles, jau 2012. gadā katru nedēļu pasaulē tika pavadīti trīs miljardi stundu, un, ņemot vērā tehnoloģiju izplatību, var pieņemt, ka 2018. gadā šis skaitlis būs jau krietni lielāks. Tāpēc nav brīnums, ka par nozari ieinteresējušies gan pētnieki un dažādas kompānijas, gan arī reklāmdevēji, reliģiskās un teroristiskās grupas un pat valstu propagandas dienesti.

Vismaz pusei vidusskolēnu skaidrības nav © DIENA

"Arī man 10. klasē nebija skaidrs, ko es darīšu pēc vidusskolas. Atceros tās sajūtas, kad īsti nezini, kas tevi interesē. Varētu to vai varbūt to… Man gan bija skaidrs, ko es pavisam noteikti negribu," atminas Latvijas Universitātes (LU) Studentu servisu departamenta direktors Jānis Saulītis un secina, ka tas jau bijis solis virzienā uz "ko es gribu". Tieši tāpēc šodien viņš par ļoti vērtīgām sauc visas tās aktivitātes, kas skolēniem palīdz izzināt dažādas profesijas un darbavietas: Ēnu dienu, ekskursijas vai atvērto durvju dienas uzņēmumos, pat sarunas ar vecākiem par viņu darba ikdienu. Tas viss jaunietim ļauj veidot kaut minimālu izpratni un darba tirgus realitātes izjūtu, kā arī saprast, kurā virzienā savu karjeru veidot pašam.

S&P Latvijas kredītreitingu saglabājusi A- līmenī

Starptautiskā reitingu aģentūra S&P Latvijas kredītreitingu ilgtermiņa saistībām vietējā un ārvalstu valūtā saglabājusi līdzšinējā A- līmenī, nosakot pozitīvu nākotnes perspektīvu, teikts aģentūras publiskotajā paziņojumā.

Kalendārs

Marts, 2018
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8