Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kim?

Kim? aicina uz izstādi Force[d] Majeure Hanzas Perona teritorijā

Nepārvarama vara jeb force majeure ir reta parādība. Tie ir ārkārtēji nenovēršami apstākļi, kurus nevarēja un nebija iespējams paredzēt. Force[d] Majeure ir vārdu spēle. Tā ir nepārvarama vara, kas izraisīta piespiedu kārtā. Tie ir apstākļi, kas bija paredzami, taču netika vai netiek novērsti. Vara, ko izmanto kādu interešu, nodomu vai mērķu dēļ. Piespiedu vara var izpausties ģimenē, skolā, darba vietā, sociālajos tīklos – jebkur. Notikumi, kad ar mērķi nepamatoti attaisno līdzekļus, upurējot empātiju, taisnīgumu un vienlīdzīgu attieksmi.

Kim? būs skatāma starptautiska izstāde Nervozā gara faktūra

Laikmetīgajā mākslas centrā Kim? no 3. septembra līdz 1. novembrim būs skatāma starptautiska grupas izstāde Nervozā gara faktūra. Tajā varēs aplūkot Merlina Kārpentera, Viktorijas Modestas, Lī Ledara, Džeimsa Bridla, Ievas Rubezes un citu autoru darbus, informēja galerijas pārstāvji.

Laikmetīgās mākslas centrs Kim? durvis vērs ar divām jaunām izstādēm

Laikmetīgās mākslas centrs _Kim? 4. jūnijā durvis vērs ar divām izstādēm: Jāņa Kraukļa personālizstādi МЫ УЖЕ ДОМА, А ТЫ ЕЩЕ В ГОСТЯХ un izstādi Visa dzīvība zaļo, kuras pavadīs bagātīga publiskā programma, informēja Kim? pārstāvji.

Laikmetīgās mākslas centrā Kim? norisināsies Black Market

Noslēdzot desmitgades svinības, 11. decembrī Laikmetīgās mākslas centrs Kim? atklās nebijušu notikumu – Black Market. Tajā būs iespēja ne tikai apskatīt, bet arī iegādāties Kim? desmit gadu laikā izstādīto mākslinieku darbus, informēja Kim? pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide