Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Krīze Ukrainā

Donbasā kritis viens Ukrainas karavīrs

Ukrainas austrumos sadursmē ar Maskavas atbalstītajiem kaujiniekiem kritis viens Ukrainas karavīrs, pirmdien paziņojusi armija, norādot, ka tas viņiem ir pirmais kaujā kritušais kopš pamiera stāšanās spēkā pirms pusotra mēneša.

Ukraina proeiropeisko kursu nostiprina ar izmaiņām konstitūcijā

Ukrainas parlaments ceturtdien konstitūcijā nostiprinājis valsts kursu uz Eiropas Savienību (ES) un NATO, pieņemot likumu par atbilstošu izmaiņu izdarīšanu valsts pamatlikumā. Augstākā rada pieņēmusi likumu Par izmaiņām Ukrainas konstitūcijā (attiecībā uz valsts stratēģisko kursu uz Ukrainas pilntiesīgu dalību ES un NATO).

Rinkēvičs: ES vairāk jāatbalsta Ukraina

Krievijas Federālā drošības dienesta Robežsardzes dienesta kuģu uzbrukums 25. novembrī trim Ukrainas Jūras spēku kuģiem starptautiskajos ūdeņos netālu no Kerčas šauruma ir uzskatāms par agresijas aktu, tādēļ EIropas Savienībai (ES) jāparedz lielāka palīdzība, Milānā Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) 25. Ministru padomes sanāksmes laikā Ukrainas organizētā pasākumā “Par Krimas Autonomās Republikas, Sevastopoles, Melnās jūras un Azova jūras daļu militarizāciju” paudis ārlietu ministrs Edgars RInkēvičs (VIenotība).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide