Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Veselība

To vajag tikai tev pašam! © DIENA

Kā Jaunā gada apņemšanos dzīvot veselīgāk pārvērst par stabilu ikdienas ieradumu, nevis ļaut tai izplēnēt jau februārī? Ja vēlies kaut ko mainīt, piemēram, veselīgāk ēst vai vairāk sportot, nav jāgaida konkrēta diena vai nedēļa, uzsver Benu aptieka un uztura speciāliste Liene Sondore. Ja ir noteikts mērķis, kas ir skaidrs un sasniedzams tieši tev pašam, nevis mammai, vīram, draugiem vai vēl kādam, – jārīkojas jau šodien!

Senioru Diena

Patīk kā arājam vagā būt

Ziemassvētku noskaņās dodos ciemos pie kostīmu mākslinieces un modes dizaineres Skaidras Deksnes. Viņa savos godājamajos gados ir vienkārša, eleganta un enerģiska, ar gadiem ieguvusi katram cilvēkam tik nepieciešamo pašapziņu. Tajā ietilpst uzkrātās zināšanas un sava dzīves veikuma apzināšanās. Paveikts ir daudz: radīti kostīmi 31 mākslas filmai Rīgas kinostudijā, 10 gadu māksliniece bija pasniedzēja LMA Modes dizaina nodaļā, 12 gadu RTU Dizaina tehnoloģiju institūtā, ir izveidota jauna konstruktīvi plastiskā konstruēšanas metode, ar kuru 2017. gadā Skaidra uzvarēja Izglītības un zinātnes ministrijas konkursā uz satura izstrādi profesionālajām vidusskolām apģērbu tehniskajā dizainā.

Vairāk Senioru Diena

Dārza Diena

Vairāk Dārza Diena

Praktiski

Dienas padoms: Ceļa spēles visai ģimenei © DIENA

Ik dienu ceļā uz pulciņiem vai veikalu kopā ar bērniem pavadām laiku automašīnā vai sabiedriskajā transportā. Taču arī šo brīdi no ikdienišķas darbības var pārvērst kvalitatīvi pavadītā laikā – kopīgā spēlē vai sarunā ar savu atvasi.