AVATARS

Cena
6.05 €
Autors Marija Vilhelma
Izdevējs Dienas Grāmata
Lappušu skaits 224
Svars (kg) 0.440
Izmērs (cm) 23.5 × 16.2 × 1.4

Preces apraksts

Gan tiem, kam patika filma, gan tiem, kas to vēl nav redzējuši, taču interesējas par astronomiju, fiziku, bioloģiju un tehnoloģiju attīstību, filmas AVATARS Pandora būs ļoti interesants pētījumu objekts. Turklāt AVATARS mums stāsta par nākotni, kura — kas zina! — var izrādīties arī reāla. Arī skype nemaz ne tik sen vēl bija neticama zinātniskā fantastika! Visos laikos nopietniem zinātniekiem zinātniskā fantastika ir bijusi pats plašākais un nopietnākais informācijas un ideju lauks. Arī šodien nekas nav mainījies. Vienīgi — cilvēkiem arvien nopietnāk jādomā par savas planētas nosargāšanu no pilnīgas izpostīšanas.
Šī izdzīvotāja rokasgrāmata ir radusies, sadarbojoties zinātnieku un rakstnieku grupai, kas snieguši filmas AVATARS pasaulei savas zināšanas un redzējumu. AVATARS dod savu versiju par nākotni, kāda tā var izrādīties, ja cilvēki turpinās būt tik mantkārīgi un bezatbildīgi.
Zinātkāriem un aktīviem bērniem un pusaudžiem grāmata būs gan lielisku ideju špikeris jaunām aizraujošām spēlēm, gan ierosinājums ķerties pie zināšanu apguves un nopietniem pētījumiem, lai kļūtu par to zinātnieku, kurš visprecīzāk uzminēs “nākotni”! Šajā bagātīgi ilustrētajā grāmatā: - Informācija par Pandoras astronomiskajām un ģeoloģiskajām norādēm. - Sīkas ziņas un plaši apraksti par Pandoras floru, faunu un tās pamatiedzīvotājiem navi.  - Informācija par cilvēku radītajām tehnoloģijām un ieročiem Pandoras iekarošanai un zemiešu korporāciju RAA, kas iznīcinās Pandoru, ja nākotnē neviens viņus nespēs apturēt.  - Latviešu–navi valodas vārdnīca.
“Uz Pandoras ir daudz briesmu, no kurām bīstamākās — to var pārāk iemīļot.”
Doktore Greisa Augustīna

No angļu valodas tulkojis Mārtiņš Pomahs

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Marija Vilhelma
Izdevējs: Dienas Grāmata
Izdošanas gads: 2010
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi