BĀREŅU PAVĒLNIEKA DĒLS

Cena
19.24 €
Autors Adams Džonsons
Izdevējs Kontinents
Lappušu skaits 560
Svars (kg) 0.660
Izmērs (cm) 20.7 × 13.6 × 3.7

Preces apraksts

Bāreņu pavēlnieka dēls ir aizraujošs literārais atklājums. Episks vēstījums par jauna vīrieša ceļojumu cauri ledusaukstiem ūdeņiem, tumšiem tuneļiem un spokainiem spiegu kambariem visnoslēpumainākajā diktatūrā pasaulē – Ziemeļkorejā.

Paka Čundo māte – dziedātāja, kā jau visas skaistās Ziemeļkorejas meitenes, ir nolaupīta un aizvesta uz Phenjanu. Viņa tēvs vada bāreņu namu Ilgās rītdienas, taču adopcijai Paks nekad netiek atdots, jo ir īstais dēls. Izcīnīt savu vietu starp bāreņiem nav viegli... Savas lojalitātes un asā instinkta dēļ Čundo nonāk augstāk stāvošo personu redzeslokā, un viņam tiek uzticēts nolaupīt japāņu operdziedātāju kāda vietējā virsnieka privātai mūzikas baudīšanai. Čundo pamazām virzās augšup pa hierarhijas slidenajiem pakāpieniem, bet šis ceļš ved turp, no kurienes nav atpakaļceļa...

Daļēji spriedzes romāns, daļēji vēstījums par zaudētu nevainību, daļēji arī romantisks mīlas stāsts – Bāreņu pavēlnieka dēls vienlaikus šerminoši un aizraujoši attēlo mūsu skatieniem slēpto pasauli, kurā plosās bads, korupcija un gadījuma rakstura agresija.
Ierasti patriotisko lietu kārtībā šķietami neiespējamos apstākļos uzplaukst biedriskums un pat draudzība – Mīļotā Vadoņa visuredzošajam skatienam nozagti skaistuma un mīlestības mirkļi un ārkārtēja uzupurēšanās.

Adams Džonsons 2013. gada 15. arpīlī saņēmis Pulicera prēmiju daiļliteratūrā un Vaitinga Rakstnieku balvu. Par šo grāmatu viņš saņēmis arī 2013. gada Deitonas Literāro Miera balvu. Par gada grāmatu šo romānu atzinuši lielākie pasaules mediji.

No angļu valodas tulkojis Uldis Šēns, vāka dizains Artūrs Zariņš.

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Adams Džonsons
Izdevējs: Kontinents
Izdošanas gads: 2014
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi