BRĀLIBRĀLI

Cena
10.75 €
Autors Laima Muktupāvela
Izdevējs Dienas Grāmata
Lappušu skaits 456
Svars (kg) 0.870
Izmērs (cm) 23.2 × 15.7 × 4.3

Preces apraksts

Balsu burvji brāļi Kokari... Vienai Zemei kalpojošie dvīņi: loģiskais Imants un romantiskais Gido, kas vienmēr apzinājušies sava kopspēka nedalāmību. Kad viens ir Saule un otrs — Mēness. Abi brāļi — vienoti kā mūris un vienai mūzai padevīgi kalpi, vienā muzikālajā zemē uzvaroši valdnieki. Ar dēmoniski celsminošu spēku apveltīti līderi, pēc kuriem tik ļoti klusībā ilgojas sievietes. Nelaipojoši diplomāti, kuri iedrošināja vīrus nebaidīties sava balss spēka, dziedāt un bagātināties. Dvīņubrāļi Kokari, kuri mudināja dziedošo latviešu tautu iztaisnot piedienības saliekto muguru un parādīt mums pašiem, cik stipri esam, kad dziedam.
Divi bezbailīgi Gulbenes puikas, kuri pacēla latviešu kordziedāšanas tradīciju kā jūras malā izmestu dzintaru un, piešķirot neatkārtojamības slīpējumu, padarīja to par pasaulē atpazīstamu spožu, zeltgodalgotu zīmolu.

Grāmatu papildina Sarmītes Māliņas un Kristapa Kalna speciāli veidots fotoseriāls, kā arī fotogrāfijas no abu brāļu personīgajiem arhīviem. Grāmatā izmantoti materiāli no Gulbenes pilsētas Dzimtsarakstu nodaļas, Latvijas Akadēmiskās bibliotēkas arhīviem un Latvijas Valsts vēstures arhīva.

Sarmītes Māliņas un Kristapa Kalna vāka dizains un fotosesija.

Ilustratīvā materiāla salikums - Jānis Esītis un Oskars Stalidzāns.

 

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Laima Muktupāvela
Izdevējs: Dienas Grāmata
Izdošanas gads: 2008
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi