JOPROJĀM PROVANSA

Cena
15.99 €
Autors Pīters Meils
Izdevējs Zvaigzne ABC
Lappušu skaits 208
Svars (kg) 0.430
Izmērs (cm) 21.0 × 14.5 × 2.0

Preces apraksts

Lasītāju iemīļotā romāna “Gads Provansā” autors piedāvā vēl vienu aizraujošu ieskatu Francijas lauku dzīves ainās.

Lai arī nedaudz izgāzies vietējo acīs, Pīters Meils nav metis plinti krūmos un aizvien cenšas iekļauties provansiešu nesteidzīgajā dzīves ritējumā. Taču apkārt ir tik daudz kārdinājumu, ka nav viegli pieturēties pie klusas un mierīgas dzīves. Satraukuma pilns zvans no Londonas ar lūgumu atrast trifeles ieved Meilu šaubīgos lauku ceļos; dārzā atrastas senlaicīgas zelta monētas izvēršas slepenā dārgumu meklēšanā tumsas aizsegā; meža ugunsgrēki liek piedzīvot izbailēm pilnu vasaru; un autors pat uziet retu pērli – vīru, kurš māca krupjiem dziedāt marseljēzu.

Ikdienas gaitas Provansā sagādā ne mazums piedzīvojumu, tomēr Pīters Meils un viņa sieva Dženija tiem ļaujas ar miesu un dvēseli, baudīdami vietējās virtuves gardumus, kas atkal un atkal liek iesaukties: “Joprojām Provansa!”

“Pītera Meila burvīgais un humora pilnais skatījums uz Provansu aicināt aicina iepazīties ar šīs brīnumainās vietas krāsām, smaržām un garšām.”
Daily Telegraph

Pīters Meils (1939–2018), angļu rakstnieks, 20. gadsimta 80. gados pārcēlās uz dzīvi Francijā un sāka rakstīt izklaidējošas, humorpilnas grāmatas par paša pieredzēto. Autobiogrāfiskais romāns “Gads Provansā” kļuva par starptautisku sensāciju, un 1989. gadā British Book Awards to nodēvēja par “Gada labāko ceļojumu grāmatu”. Francijas valdība par sadarbību un franču kultūras popularizēšanu P. Meilam piešķīrusi Goda leģiona ordeni.

No angļu valodas tulkojusi Vineta Berga.

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Pīters Meils
Izdevējs: Zvaigzne ABC
Izdošanas gads: 2022
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi