LATVIJAS KINOMĀKSLA. JAUNIE LAIKI

Cena
15.59 €
Autors Autoru kolektīvs
Izdevējs Dienas Grāmata
Lappušu skaits 432
Svars (kg) 0.990
Izmērs (cm) 22.7 × 17.5 × 3.2

Preces apraksts

LATVIJAS KINOMĀKSLA. Jaunie laiki. 1990–2020

“Viena no svarīgākajām monogrāfijas iezīmēm ir visu tās autoru pozīcija aplūkot Latvijas kino attīstību laika posmā no 1990. līdz 2020. gadam ne tikai Eiropas, bet arī pasaules kino kontekstā, šāda pieeja tiek iezīmēta kolektīvā pētījuma ievadā un tiek konsekventi realizēta visā tā tekstā.”

Dr. philol. Viktors Freibergs

Monogrāfija tapusi Valsts pētījumu programmas projekta CARD “Kultūras kapitāls kā resurss Latvijas ilgtspējīgai attīstībai” ietvaros. Pētījumu finansējusi Latvijas Republikas Kultūras ministrija, izdota ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “KultūrELPA” atbalstu.

Monogrāfija tapusi valsts pētījumu programmas projekta “Kultūras kapitāls kā resurss Latvijas ilgtspējīgai attīstībai”/CARD (projekta Nr. VPP-KM-LKRVA-2020/1-0003) ietvaros, pētījumu finansējusi Latvijas Republikas Kultūras ministrija un Valsts Kultūrkapitāla fonds  mērķprogrammā “Nākotnes kultūras piedāvājuma veidošana visās kultūras nozarēs”. Informatīvo atbalstu nodrošinājis Nacionālais kino centrs. Grāmata izdota ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu mērķprogrammā “KultūrELPA”.

Grāmatas mākslinieces Dace Eglīte un Sarmīte Māliņa

 

Preces parametri

Vispārējās īpašības

Autors: Autoru kolektīvs
Izdevējs: Dienas Grāmata
Izdošanas gads: 2021
Valoda: latviešu

Citi piedāvājumi